Cinicman Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 Fuuujha... ale okamžite tam na tie stĺpiky nalep aspoň nejakú fóliu, bez toho to neni ani 206ka... :D:D Citovat
c.WO.k Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 čekal jsem kdy napíšeš tak já tam dám nějakou průhlednou Citovat
Cinicman Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 Neeeee... :bojim:bojim Ja keď som to dal dolu, tiež sa mi to na chvílu zdalo pekné... ale len asi 5 sekúnd... Citovat
c.WO.k Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 mně se to zatim tak líbí,ale přemejšlel jsem nad karbonovou folií,jako máš ty,aby mi to ladilo k víčku nádrže Citovat
Cinicman Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 No vidíš... to je slovo do pranice... Daj tam carbon alebo origo čiernu matnú. Bez tej folie sú strašne vidieť obrysy dverí a nie sú opticky spojené okná... Citovat
c.WO.k Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 no jo,ukecal jsi mě až budu mít dovolenou,tak se na to vrhnu asi Citovat
Frozz Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 takhle to mam já, a je to o 100% lepší a vypadá to jako coupečko Citovat
c.WO.k Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 na bílý barvě je to nádherný,máš to pěkný Citovat
c.WO.k Odesláno 1. srpen 2011 Autor Odesláno 1. srpen 2011 táákže za tý den dovolená,tak jsou plány jako natřít znovu brzdíče, nastříkat vnitřní plasty a udělat konečně přední kaputu na vzpěru sem zvědavej kolik toho teda udělám Citovat
c.WO.k Odesláno 10. srpen 2011 Autor Odesláno 10. srpen 2011 dneska jsem si hrál s barvou a s kapotou,sem tam mi barva stekla ale co se dá dělat,na to že to bylo mije první stříkání,tak to nedopadlo zle přední kapota předělaná na vzpěru a rovnou jsem jí nastříkal nastříkal jsem i zadní vzpěry rozebraný střední tunel a ovládání topení a stříkání samotnejch plastů ještě chci nastříkat plasty na sloupkách a rozhoduju se mezi černou nebo modrou,ale asi bude černá,aby to už tolik neřvalo Citovat
Jacobsoon Odesláno 10. srpen 2011 Odesláno 10. srpen 2011 omlouvám se jestli ti zkazim radost, ale strašně se mi nelíbí nastříkané plasty v interieru,, vypadá to fakt nehezky, můj názor jinak pěkná 206tka Citovat
c.WO.k Odesláno 10. srpen 2011 Autor Odesláno 10. srpen 2011 Cinicman: Jacobsoon: vždyť v pohodě,každýmu se líbí něco jinýho já to beru,když se to někomu nelíbí Citovat
Jacobsoon Odesláno 10. srpen 2011 Odesláno 10. srpen 2011 ty vzpěry ještě jdou, uvidíš že za pár měsíců nebo let se ti to taky nebude možná líbit.. Citovat
c.WO.k Odesláno 10. srpen 2011 Autor Odesláno 10. srpen 2011 je to možný,ale každej si tim musí jednou projít Citovat
c.WO.k Odesláno 11. srpen 2011 Autor Odesláno 11. srpen 2011 dokončeno takhle bude vypadat tlumič až tam bude Citovat
c.WO.k Odesláno 12. srpen 2011 Autor Odesláno 12. srpen 2011 poslední úpravy,krom výfuku už nic dělat nebudu... nejspíš Citovat
winco Odesláno 12. srpen 2011 Odesláno 12. srpen 2011 hezke to je a čo si delal s topenim ked si ho rozobral???? a nastrikaj to kolo volantu cele nie len ten vrch...takto to vyzela trošku divne Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.