Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio na SD do 406 stary model


Guest bostich

Recommended Posts

Guest bostich

Tak jsem se dočkal odpovědi :D :

Děkujeme, že jste kontaktovali LG Electronics

Dobrý den,Žádné autorádio neumí spolupracovat s originálním ovládáním pod volantem,které

je určeno výhradně pro prvovýbavové rádio.

S pozdravem

LG

Dobrý den, model LCF800OR umí připojení ovládací páčky pod volantem.Zaslali byste mi, prosím, tabulku

hodnoty odporů pro jednotlivé funkce?Např pro Vol. Up 13,5kΩ až 18,5kΩ atd...

Děkuji, s pozdravem Majer

Připomíná mi to hewlett packard help desk :D

jdu pokračovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bostich

pokračovaní......:)

Jak jsme uvedli ...Autorádio LG neumí spolupracovat s DO prvovýbavového rádia a nemá žádné připojení pro externí drátové ovládání.

Děkujeme za pochopení.

Dobrý den, včera jsem Vám psal ohledně tabulky odporů pro připojení ovládání po volantem

k tomuto rádiu.

Odepsali jste, že Žádné autorádio neumí spolupracovat s originálním ovládáním pod

volantem,které je určeno výhradně pro prvovýbavové rádio.

Potřebuji hodnoty odporů, aby jsem je mohl upravit na ovládání pod volantem pro toto rádio

(Na ovládání pod volantem předělám hodnoty odporů,tak aby fungovaly s tímto rádiem).

Děkuji, s pozdravem Majer

BTW na jejich stránkách sami píšou, že to jde (....umožňuje připojení k vestavěnému ovládaní na volantu....)

Asi na ně nemám sílu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest bostich

dneska jsem se pustil do připojení packy, ale zaseklo mě, že z packy vychází jenom 3 drátky a uvnitř jsou jenom jenom 3 smd odpory a tudíš tak nějak netušim, kam kablíky připájet:(

Neporadí někdo?

imag0030l.jpg

imag0031hf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napřed si zkontroluj jak je to zapojené - jestli to není stejné jako jako to co chceš dělat, pak by stačilo vyměnit odpory.

Já už si to nepamatuju, protože jsem to dělal před 3mi lety a jestě jiný typ adaptéru ke kterému jsem potřeboval vyvést každý kontakt zvlášť. Udělal jsem to jednoduše tak, že jsem odstranil původní SMD odpory, na některých místech přeškrábal plošňák a napájel kabely. Není tam nějak přehnaně moc místa, ale dá se to poměrně dobře zvládnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...