Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak jsem obchodoval s členem Fimima


Michael coupé

Recommended Posts

Hlavně olej pro automatické převodovky. Sice jsem tomu první taky nevěřil když sem měnil olej v citroenu a tvrdili mi to v prodejně, ale když mi to pak potvrdilo asi 5 mechaniků, tak jsem uvěřil. Jinak kupoval jsem nějaký castrol, byl červený a bylo tam přímo psané pro automatické převodovky a převodovky peugeot/citroen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče devilla, tak asi takhle. nějakej dobrák mi rozbil zadní sklo a s devillem se dalo ješte ten den domluvit, přijel jsem k němu hodně pozdě v noci, sklo dal za pár šupů a v super stavu. co víc si přát. jinak celkem chápu, že spousta lidí volí prodej osobním prodejem, než posílat poštou věc, co mají na každým vraku. naopak když vím, že mám něco na poště, je trapný říkat, že mi nepřišel lísteček do schránky, a nejít si to jednoduše vyzvednout s občankou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fimina zde inzeroval 2 pneu , napsal jsem mu,že kdyby je nikdo nevzal vezmu je ticku , fimina mi pak napsal ,že ano ,tak řikam dobre pro kola prijedu at posle kam a kontakt po nejake dobe poslal a chtel jsem jed o vikendu, jenze mi zemřela babicka ,tak jsem se omluvil a pozadal o zaslani , protoze mi z toho bylo opravdu na nic , fimina sliboval zaslani ,pak se na 10 dni odmlcel a po mych asi 10ti SZ mi odepsal ,že má lepsiho kupce za vic penez ,tak mam smulu,tak jsem mu podekoval ,že jsem kvuli tomu odmitl jine pneu coz vedel i to ,že je moc potrebuju,ale na to odepsal ,ze jsem ho tahal za nos já jelikoz jsem se vymlouval na babicku ,tak jsem mu odpovedel ,že je debil...

Přeji přijemný nakup u tohoto člena jednani ferove a vse podle domluvy :blicismajlik

[upravil dne 9/1/11 16:41 Michael coupé]

Tak k tomu napíšu jenom jedno...uber nějaké procenta z líčení tohoto konkrétního případu.

Inzeroval jsem opravdu za 1500 dvě pneumatiky,a Michal psal že pokud je nikdo nechce tak je za 1000 hned druhý den odveze.Odepsal jsem mu že jo,ať si přijde.Pak se mu stala ta nemilá událost s úmrtím v rodině a tak mě požádal o chvíli času.Ozval se na silvestra dopoledne ať mu je pošlu vlakem do Mostu,na silvestra jsem si dal pivo a riskovat policajti cestou rozhodně nebudu.

Řekl jsem mu že uvidím co a jak a v týdnu mu je když tak pošlu.Jenže hned druhý den jsem měl plno roboty a už jsem se k tomu nedostal,což je moje chyba že jsem mu nenapsal.Celý týden jsem se nedostal k pc a pak jsem mu odepisoval po týdnu,ne deseti dnech a po 5 SZ a ne deseti jak uvádí.Deset jich bylo asi dohromady všech. Ale už proto jakým tonem to psal jsem mu opravdu odpověděl že je raději prodám za víc někomu jinému.

Mrzí mě že to takhle dopadlo,nikdy jsem s nikým tady na fóru nic podobného neměl...

A ty se zdrž psaní těch debilu,píšu s tebou slušne...zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,nerikam ,že jsem svatej , posledne jsem resil problemy s bankou a ještě jednomu členovi dlužím,ale všem jsem se omluvil i Godzila může potvrdit ,tomu zase přišla platba 2x ale vzdy jsem jednal na rovinu a když jsem se domluvil ,tak to platilo a netahal za nos

:-).Jen nejak nestihas odepisovat na sz i kdyz je prectes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadadavid - Já Devila taky neznám jsem tady v klubu krátce a neznám skoro nikoho ale právě s Devilem jsem již uskutečnil dva obchody a nemůžu si stěžovat,jednoduše jsem mu na SZ napsal o tel.číslo,zavolal kde bydlí,skočil do auta a obchod byl na světě takže jen dodám že vše proběhlo v pohodě přesně tak jak mělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...