mmtt Odesláno 9. květen 2011 Odesláno 9. květen 2011 toje taky pravda ale my se tu bavíme o něj bez něj a navíc jak by se to ale dalo udělat když jsem z Mostu to bych si musel jet +- skoro přez celou ČR Citovat
olda Odesláno 9. květen 2011 Autor Odesláno 9. květen 2011 Sorry,že jsem tu nebyl delší čas,ale musel jsem narychlo do Cz,jelikož jsem měl úmrtí v rodině a neměl jsem nějak náladu,ani přístup na net.Takže folii jsem kupoval od zdejšího člena Capy,tak ho zkuste kontaktovat,měl jí tuším 6 m,já jsem bral 1m,tak jestli jí neprodal,tak by teoreticky mohl mít. Citovat
olda Odesláno 15. květen 2011 Autor Odesláno 15. květen 2011 Tak jsem se dneska dokopal k zapojení DO k centrálu,myslel jsem,že to bude sranda,ale abych se dostal k jednotce,musela holt sedačka ven,ale nakonec to dopadlo dobře.Všechno jsem napjil ze spínače na výstražné blinkry,jen ovládací kabely musely k jednotce.Takže zamykám až z cca 50 metrů a i blikaj blinkry.To infra byl prostě děs.Takový ovládátka teď mám navíc na klíčích: Citovat
olda Odesláno 28. květen 2011 Autor Odesláno 28. květen 2011 Tak jsem si zase trošku hrál,tak jsem podsvítil ovladače na okna na modro,není to tak špatný Citovat
olda Odesláno 28. květen 2011 Autor Odesláno 28. květen 2011 A ještě jsem podsvítil hodiny bíle,taky ledky. Citovat
olda Odesláno 19. červen 2011 Autor Odesláno 19. červen 2011 tak jsem objednal až z daleké Číny LED žárovky,původně do burgoše,ale byli delší,takže skončily v autě,dělají zajímavý efekt.Jsou to teda jen parkovačky. [upravil dne 19.6.2011 11:36 olda] Citovat
olda Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 Tak se mi povedlo konečně sehnat kola,sháněl jsem 16ky,ale dopadlo to tak,že jsem splašil moc pěkný Gutmanny,ale v 17ce.Technický dotaz,na 306 je rozměr 205/40/17?Jen ať vím přesně,co shánět. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 pokud je zadni naprava ok tak by nemel yt problem mam vzadu 215/40 a jde to s podlozkama mam ET 8 vzadu sirka disku 7 palcu vepredu bez podlozek s gumou 205/40 ET 28 :-))) Citovat
olda Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 Zadní náprava je úplně v pohodě,při těch kilometrech aby taky nebyla,to mi připomělo,že musím udělat maznice:)Kola jsou 7x17ET 12,jsou určený právě pro 306.Jde mi jen o správný rozměr gum,ten co tam patří,ale jak jsem googlil,tak to vypadá na dobrý rozměr. Citovat
Stifler Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 olda: jj, na 306ku patří přesně to, co jsi psal, tedy 205/40 R17. Citovat
AKCZ Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 pokud je zadni naprava ok tak by nemel yt problem mam vzadu 215/40 a jde to s podlozkama mam ET 8 vzadu sirka disku 7 palcu vepredu bez podlozek s gumou 205/40 ET 28 :-))) Me dokazala vzadu na leve strane skrtnou i 205ka pri velkem propruzeni s ET15 takze bych byl opatrnej s vyberem 215 bez uprav A s ET8 to musi tim spis skrtat bez uprav.. PS: Nasel jsem stare vlakno kde jsem to psal a nejen ja http://www.peugeot-club.com/topic/11113-jake-et-cko-------repra/#120676 jen si do dneska nejsem jsitej jestli to skrtalo primo o lem blatniku nebo o vrchni zakoneceni narazniku.. [upravil dne 23/6/11 23:37 AKCZ] Citovat
olda Odesláno 24. červen 2011 Autor Odesláno 24. červen 2011 Dík za rady,budu shánět ty 205ky,to tam patří.Jinak jsem zvěčnil tacho,akorát se mi to ku... mázlo:grr Citovat
Guest Holmes Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 Oldo prosimtě jak si tam namontoval ty vejškáče....mám ten samý problém nevím kam je dát....kudy máš vedený kabely?...:-) to jdou pod vyplní?.....:-) asi to nemáš víc vyfocený jak si to dělal Předem díky Citovat
olda Odesláno 14. srpen 2011 Autor Odesláno 14. srpen 2011 Ty kabely jsem dotáhl nějak pod výplní k výhybce,od výhybky to mám k velkýmu repráku:Fotek fakt víc nemám.Dneska jsem ho po dlouhý době vytáhl z garáže vyvětrat,zítra zas motorka:D Citovat
Guest Holmes Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 tak to jo díky,už vím že to jakštakš jde tak to zkusím taky....:-D Citovat
Guest Holmes Odesláno 14. srpen 2011 Odesláno 14. srpen 2011 jo a oldo ta 306 v kombiku ta černá to byla tvoje?....:-D Citovat
olda Odesláno 14. srpen 2011 Autor Odesláno 14. srpen 2011 Jj,ta černá byla moje,pořád je ale v rodině,šlape jak hodinky:o Citovat
Guest Holmes Odesláno 15. srpen 2011 Odesláno 15. srpen 2011 a jakej to je obsah je moc pěkná....:-) to je ta novější co? kolik má nalítáno km?....:-) Citovat
olda Odesláno 15. srpen 2011 Autor Odesláno 15. srpen 2011 Jestli myslíš dlouhou,tak je to 1,9 turboropa,rok 98 a nalítáno má ke 400 000:o Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.