olda Odesláno 22. leden 2012 Autor Odesláno 22. leden 2012 O.K.tak dej vědět,co za ně,kdyžtak bych pořídil železný s těma chromovýma krytkama,na ebay je jich dost,ale ty chromový by vypadaly nejlíp:myslim Citovat
KoldasT16 Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 1 [upravil dne 23/1/12 20:25 od KoldasT16] Citovat
olda Odesláno 19. únor 2012 Autor Odesláno 19. únor 2012 Tak že chci poděkovat Koldasovi za šrouby,dorazili v pořádku a řádně zabalené Povelo se mi sehnat kasli na 306,tak dostala jsem s ní včera zápasil jí dobastlit a nalakovat Citovat
olda Odesláno 21. únor 2012 Autor Odesláno 21. únor 2012 Dík,ale vyřezat z toho monolitu tohle a napasovat to na podvozek,na který to nepatří je docela zážitek:D Citovat
olda Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 Tak dneska vyměněna tuba za něco lepšího,je to Hifonics a tluče pěkně Citovat
olda Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Tak jsem konečně přezul,koupeny nové gumy a dneska už jsem to hodil na letní,vypadá to slušně. Citovat
olda Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 A ještě jedna zajímavost z pneuservisu,chtěl jsem na ty disky přezout gumy,co byly na autě,vzorek tak 4 mm,ale servisák to odmítl při pohledu na r.v. DOT bylo 6/98 takže origo gumy z fabriky Citovat
radim.1008 Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 Pěkný Prosím tě, kolik ty gumy vydržely? Citovat
olda Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Vydržely asi 13 let a auto mělo 50000 km,ale střídalo se to se zimákama,takže těžko říct.Hlavně s tím jezdil 90ti letý občan,takže kruháč na jedničku a tak... Citovat
radim.1008 Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 90ti letý? U něho bych si představil jinou motorizaci Citovat
olda Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 To já taky,ale tady je to prostě tak,tohle je ještě slabý,ideální je pro švýcara nějaký benzínový 3-5ti litr s automatem,ale pak jezděj 60 a na dálnici i 80,protože to nezvládaj,jen si s těma autama kompenzujou dvouciferné IQ a pak překážej na silnici:bacha Citovat
olda Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 jj,to máš pravdu,mám ve sklepě 17ky Gutmanny,tak jsem se rozmýšlel,jestli je dát nalakovat a koupit gumy,nakonec vyhrály cyclony,stejně najezdím přes léto tak 1000 km,tak nemá smysl řešit nějaký velký investice,na to mám motorku Citovat
olda Odesláno 25. březen 2012 Autor Odesláno 25. březen 2012 tak jsem je konečně vyfotil venku za světla,jedna fotka tu,zbytek na rajčeti. Citovat
Lucasao Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 krása zítra bych je chtěl taky už konečně nahodit na auto:) Citovat
olda Odesláno 27. květen 2012 Autor Odesláno 27. květen 2012 Tak jsem se konečně ukecal a udělal rozvody,no čekal jsem,že to bude jednodušší,ale mám to z krku i s kladkama a pumpou.Na ropákovi byl ale lepší přístup;)Ještě jsem ho umyl no a šup zase na motorku:D Citovat
ma.zek Odesláno 10. červen 2012 Odesláno 10. červen 2012 ach ty 3-dvířka, je to pěkný no a na cyclonech paráda. máš na zimu jiný kola? a můžu se zeptat jak je tom tahle kárka s hmotností? já mam 5-ti dvéř stejnej motor a v TP mam 1250kg... žádnej markantní rozdíl asi nebude že? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.