olda Odesláno 4. září 2011 Autor Odesláno 4. září 2011 Tak jsem dnes po nějaké době něco udělal na vozítku,uklidil jsem konečně skříňku v garáži a našel jsem tam klubovou nálepku,co jsem kdysi hledal,tak je na autě... Citovat
olda Odesláno 4. září 2011 Autor Odesláno 4. září 2011 Jinak jsem dlouho na autě nic nedělal,jelikož jsem se věnoval spíš jednostopému mazlíkovi... Citovat
olda Odesláno 4. září 2011 Autor Odesláno 4. září 2011 Dneska jsem se dokopal konečně udělat maznice na zadní nápravě a zkusil jsem polepit středový tunel karbon folií,zatím jen kousek pokusně,jak to bude držet... Citovat
Daevis1 Odesláno 4. září 2011 Odesláno 4. září 2011 chtel bych videt ty maznice kde jsi udelal taky bych je tam chtel dej nejaky foto dik :-) Citovat
Daevis1 Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 jj dik a nejakej postup do jake hloubky vrtat:myslim fakt nemam stim skusenosti:) Citovat
olda Odesláno 5. září 2011 Autor Odesláno 5. září 2011 Ono to moc hluboko nejde,cca 5 mm,hned narazíš na čep,takže žádný strach. Citovat
kopr Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 jen doplnim že druhyl ožisko je v tom zuženym takže nekam mezi ložiska přibližne doprostřed taky jsme to dal a mel jsme ji i rozebranou Citovat
306gti6 Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 ale ty maznice mas zrovna medzi loziskami..... Citovat
kopr Odesláno 5. září 2011 Odesláno 5. září 2011 jasny na fotce je to dobře ale ja když jsme to dal tak mi radily přesne dam přiklad 4,5cm od osazeni tak jen na doplneni že to nemusi bejt tak přesne Citovat
olda Odesláno 5. září 2011 Autor Odesláno 5. září 2011 Jelikož jsem měl rozdělanou nápravu z 205ky,maznice jsem dělal na ex 306ce,tak jsem to vůbec neměřil,zabořil jsem vrták,jak se chytnul,tak jsem vyvrtal díru,říznul závit a hotovo,práce cca 10 minut. Citovat
olda Odesláno 1. prosinec 2011 Autor Odesláno 1. prosinec 2011 Tak mi dneska konečně dorazila rozpěra,pásla jak pr...na hrnec,takže paráda,jsem zvědavej,co to udělá s autem. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 1. prosinec 2011 Odesláno 1. prosinec 2011 mas to luxusni sefe !!! a muzu se zeptat odkud jsi objednaval rozperu a na kolik vysla?:-)) Citovat
olda Odesláno 1. prosinec 2011 Autor Odesláno 1. prosinec 2011 Díky.Kupoval jsem na aukci,vyšla nějakých 600,takže nic hroznýho:) Citovat
Stráňa Odesláno 1. prosinec 2011 Odesláno 1. prosinec 2011 Máš to pěkný, taky ted řešim rozpěru, ta cena je luxusní Citovat
Mizlerek007 Odesláno 1. prosinec 2011 Odesláno 1. prosinec 2011 pecka... já si sháním jak divej nechce se mi za ní dávat 4tis Citovat
Stráňa Odesláno 1. prosinec 2011 Odesláno 1. prosinec 2011 tak až na něco narazíš Mízo dej vědět.... Citovat
olda Odesláno 2. prosinec 2011 Autor Odesláno 2. prosinec 2011 Tu jsem sháněl dlouho,měl jsem štěstí,že nikdo jinej nedražil,dneska taky,povedly se mi pružiny KW suspensions funglovky za 8 kil,to jde,si myslím. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 2. prosinec 2011 Odesláno 2. prosinec 2011 čoveče ty mě musíš vzít sebou kde ty na to chodíš... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.