Přejít na obsah

Recommended Posts

Potreboval bych pomoct shanim nejlevnejsi trmeny na 407 dopredu nevite kde je sehnat origo nechci ty sou za 5000 atd neorigo za dva 2000 ale nikde u nas je nemaji tak jestli u vas nekde neni neco po vrakačíš za slušnou cenu. diky moc.:super

Popřípadě kdyby nekdo měl aspoň trochu chodici egr tak bych ho koupil .

[upravil dne 7/1/11 13:12 sromak]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se ti zeptat u mého servisáka, dneska mi měnil levý, tak zjistim za kolik to bylo a kde to shání. Každopádně to bude někde v Praze což je docela dálka...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Třmeny na 407 PŘEDNÍ (použité) mám a nepotřebuji je....... klidně ti je střelím......mám 2 kusy......774163392

A Krnov naní daleko že?

[upravil dne 7-1-11 14:48 Přema]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

uz me to fazne se. . . :grr protoze v peugeotu mi tvrdili ze abs zkousely a ze to tim v zadnem pripade neni takze vymena brzd. valce pak desky a kotouce vsechny a nakonec vymena trmenu a kdyz uz sem se vys. . . na origo peugeot rekli mi ze na blok abs se nikdo ani nekoukl na sroubech nebyl nasazenej ani jen prilozenej klic natoz tak orech takze doufam posledni investice do abs nevite nekdo levne i pouzitee ?????????????? fak mooooc dik kazdymu uz mam dost investic za sebou to nemluvim o spojce egru atd asi to za chvilku hodim ze skaly ale nejdriv to posjistim

;););)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku