307_Bubooo Odesláno 3. leden 2005 Odesláno 3. leden 2005 Cawte pezotaci. Najde sa tu niekto zrucny a poradi mi ako sa da demontovat kryt airbagu na volante. Ten stredovy kus plastu cim sa trubi. Ani za prd neviem tomu prist na chlp. Vrele Dik za pomoc Citovat
Bohumil Odesláno 3. leden 2005 Odesláno 3. leden 2005 Pročpak tomu švarný jinochu chceš přijít na kloubek? Myslíš si že tam airbag není?:o:o Citovat
lamancha Odesláno 3. leden 2005 Odesláno 3. leden 2005 napadaji me jen blbe rady jako cumakem vrazit do zdi:D ale jak rika B, nacpa to potrebujes?? Citovat
307_Bubooo Odesláno 4. leden 2005 Autor Odesláno 4. leden 2005 kupil som totiz jazdenu 307 asi pred pol rokom a furt mi tam nieco vrzga PLAST. stale ked pritlacim plast zo zadnej strany volantu tak prestane. Chcem to rozobrat a podlozit nejakym semysom alebo nieco take, nech uz da pokoj Citovat
destiny Odesláno 4. leden 2005 Odesláno 4. leden 2005 Mám teď stejný problém s vrzáním toho plastu. Netroubilo mě to, tak mi to můj mechanik opravoval. Bylo to nějak moc utažený a když jsem stiskl klakson (střed volantu), tak ty kontaky na sebe nedosahly a neseply se. Když to celé rozebíral, sundal celý volant. Měnil mi totiž i páčky blinkru a stěračů. Mám pocit, že ten plast je tam jen nacvaknutý, ale nejsem si tím jistý. Zkusím to zjistit a dám Ti vědět. Citovat
Bohumil Odesláno 4. leden 2005 Odesláno 4. leden 2005 K troubení se musí mačkat ne na prostředek volantu, ale u okrajů ramen jsou naznačený trumpety. Tak tam je to nejúčinnější. Citovat
destiny Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 V kritické situaci se blbě hledá trumpeta po stranách. Jednoduše praštíš dlaní doprostřed volantu a to mě právě nešlo. Mačkat trumpetky budu, až přijedu k Lence před barák, ale v provozu (hlavně v Praze) je potřeba aby to zatroubilo a? zmáčknu střed volantu kdekoliv. Citovat
Bohumil Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 Jo hochu, tak tady pomůže jedno, nedostávat se do kritických situací, včas předvídat vývoj dopravní situace a vždy je lepší být připraven. (Jak pionýr). Víš co měli na přezce opasku?:D:D:D:D:D:D Citovat
lamancha Odesláno 5. leden 2005 Odesláno 5. leden 2005 jo, ale kdyz to Cochtan zkousel, tak pripraveny nebyl:P ale k veci, to troubitko na koncich mi vyhovuje bo to muzu mackat palcema takrka hned:cool: Citovat
elwix Odesláno 7. leden 2005 Odesláno 7. leden 2005 Taky se mi to cca v 50 000 km stalo. U Domanského mi řekli, že vědí, čím to je (typická věc) a že tam něco přihnou. Odjel jsem od nich a po 10 km to drnčí zas (hlavně kolem 70 km/h). Tak tam jedu příští týden znovu a zeptám se na to konkrétně... Citovat
bigicek Odesláno 15. leden 2005 Odesláno 15. leden 2005 já mám opačný problém, mě to troubí i když nechci. Vždycky když zatáčím a nějak chytnu volant a tak trochu zmáčknu okraje a tuuuuu tuuuuu ) Citovat
lamancha Odesláno 16. leden 2005 Odesláno 16. leden 2005 jo tak tady ti PUG nepomuze, to bude rukama Citovat
Bohumil Odesláno 17. leden 2005 Odesláno 17. leden 2005 Tak jako u PC, 99%problémů vzniká mezi židlí a klávesnicí.:D:D Jak je to u aut?:o:o Citovat
destiny Odesláno 17. leden 2005 Odesláno 17. leden 2005 Citlivost toho troubení jde nastavit. Mě to netroubilo, protože jsem to měl blbě nastavené a ty kontakty na sebe nedosáhly. Ty to budeš mít určitě obráceně. Máš to moc utažený a ty kontakty jsou hrozně blízko u sebe. Chce to trochu povolit. Je to na chviličku, když víš jak. Mechanik, který ví, jak sundat ten kryt na volantu to musí mít hotové za 10.min. Citovat
Bohumil Odesláno 18. leden 2005 Odesláno 18. leden 2005 Jo, jo, kdo umí, tak umí. KDO NEUMÍ, TAK ČUMÍ A SOLÍ. Citovat
elwix Odesláno 27. leden 2005 Odesláno 27. leden 2005 Takže jak jsem slíbil... Budu tlumočit technika od Peugeotu. Osobní zkušenosti nemám a tak mě prosím případně nekamenujte: Sundání středového krytu volantu (víko airbacku) je na 307 jednoduché - z boku jsou v těle volantu dvě protilehlé díry. Do nich se strčí tyčka nebo šroubovák, zatlačí - tím se vyhnou jistící pružiny a kryt odklopí. Jde dělat nejdřív jednu a pak druhou stranu. Pak se tam vše utáhne, zreviduje a mělo by to přestat drnčet. Občas je prý třeba dotáhnout i \"zadní\" horní a dolní kryt volantu - ze spoda pouze šrouby na šroubovák s nějakým exotickým tvarem... Citovat
Sniper Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 Náhle mě můj P307 SW přestal troubit, ještě se mi párkrát podařilo, když jsem stál na místě zatroubit, když jsem zmáčkl zboku na ty trumpetky, ale teď může dělat co chci a žádný zvuk. Přitom, když mám auto zamčené a zmáčknu symbol zamykání, auto zatroubí. Automatické rozvěcení nemá, a blinkry vše ostatní jde normálně. Je třeba na sundání toho krytu volantu odpojovat baterii ci nikoli??? Nový poznatek. Když je auto rozhycované ze slunce, troubí jak divé, ale jakmile mám puštěnou klimu, nebo stojí v garáži, pak bych si o volant mohl zlámat ruce a nic. Zřejmě opravdu pštný kontakt. [upravil dne 6.8.2008 Sniper] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.