hanci.miso Odesláno 1. leden 2011 Autor Odesláno 1. leden 2011 no vymenene a všecko OK takže tak ale bola to celkom sranda Citovat
Hafity Odesláno 2. leden 2011 Odesláno 2. leden 2011 No na TUčku je to opravdu sranda, trivka skoro jako na Favoritu. Taky mě to čeká na tom samým motoru, ale doufám, že to ještě vydrží dva měsíce.... Citovat
hanci.miso Odesláno 3. leden 2011 Autor Odesláno 3. leden 2011 no aj napriek nedvovere inych som to zvladol :-D a bola to celkom sranda najme dat dole kryt z rozvodov som myslel že to rozmlatim :-D a po kontrole ventilov som zistil že su paradne nastavene :-) a dnes som si všimol doma Balik od OK406 čim mu velmi pekne dakujem a ide sa prerabat pristrojovka na LED, inak viem že tu nemate rady tie externe otačkomery ale kam by som ho mohol dat? dostal som ho od priatelky pod stromček Citovat
hanci.miso Odesláno 6. leden 2011 Autor Odesláno 6. leden 2011 Panove rozhodol som sa vymenit rozvody, čo všetko ste menili? len napinacu kladku a remen alebo ešte niečo ine? a ešte by ma zaujimalo ako vam ide radenie ja som menil olej a tak pekne mi tam zapadaju rychlosti a je to celkom aj počut, je to OK alebo nie? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.