hanci.miso Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 Zdravim Vas panove, čo by ste odporučali lebo mojmu motoru nejak klepu ventili a nejako sa bojim pustit do toho,robili ste to niekto? Citovat
PAJA106 Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 A není to tím, že nemá seřízenou ventilovou vůli?? Citovat
hanci.miso Odesláno 21. prosinec 2010 Autor Odesláno 21. prosinec 2010 je to možno mysliš že si to spravim v poho sam? technicky som uplne zdatny ale nejak sa toho bojim Citovat
MIHUL Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 Hlavne aby neklepal spodek na klice,to je u litra docela casty... Citovat
hanci.miso Odesláno 21. prosinec 2010 Autor Odesláno 21. prosinec 2010 to MIHUL : nejako som to nepochopil :-D skus to podrobnejšie Citovat
ozzy56 Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 když jsi to nepochopil, tak to radši ani neopravuj sám...,(myslí vůli na ložiskách klikovky) seřídit ventily není problém, kvůli tomu se nemění motor, ani se nedělá generálka, v nejhorším generálka hlavy motoru (vodítka, sedla atd.) Citovat
hanci.miso Odesláno 21. prosinec 2010 Autor Odesláno 21. prosinec 2010 Heh teraz som už pochopil aj ten vrchny prispevok :-D ty kokso čeština ma zmiatla ja že ake kluče myslel som na kliče ne na klice :-D neni to na kluke vôla len ventile klepu ale motor ma 165 000 km tak chcem to dat dohromady lebo aj tah ma fajn len klepe, a nešlo by ho vymenit za trebarz 1.1??? Citovat
ozzy56 Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 podle předpisů můžeš dát jen motor stejného typu..., žádný jiný nesmíš Citovat
hanci.miso Odesláno 21. prosinec 2010 Autor Odesláno 21. prosinec 2010 Dobre podla predpisu ale realne? bude pasovat alebo nie? Citovat
ozzy56 Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 pasovat tam musí, když se vyrábí i s motorem 1.1 když motor jede dobře, udělej jen ventily (hlavu) Citovat
hanci.miso Odesláno 21. prosinec 2010 Autor Odesláno 21. prosinec 2010 ale su tam aj ine prevodovky nie? ale sice skrina je ta ista stale asi. hmmm ja by som išiel do tej 1.1 a podla mna na STK si to nevšimnu Citovat
ygnor206 Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 Taky jsem měnil 1.1 za 1.6 a stk jsem proběhl jak čert:D ale stálo mě to 300,- navíc:D Citovat
hanci.miso Odesláno 21. prosinec 2010 Autor Odesláno 21. prosinec 2010 heh a všecko pasovalo? Citovat
PAJA106 Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 1.0 a 1.1 má stejně odstupňovanou převodovku. Být tebou prdím na to. 1.1 má už 4 šrouby na kolech a tudíž a hlavně větší brzdy. V případě nehody si tě pojišťovna vychutná. A jinak je otázka,jak se popasovat s elektrikou,novější 1.1 jsou MPI a 1.0vždy byla SPI. A na technické by to mohli poznat, pač sice už se nekontroluje číslo motoru, ale typ pořád ano. Leda předělat značení. [upravil dne 22/12/10 08:03 PAJA106] Citovat
Martin 1981 Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 1.0 a 1.1 má stejně odstupňovanou převodovku. Být tebou prdím na to. 1.1 má už 4 šrouby na kolech a tudíž a hlavně větší brzdy. V případě nehody si tě pojišťovna vychutná. A jinak je otázka,jak se popasovat s elektrikou,novější 1.1 jsou MPI a 1.0vždy byla SPI. A na technické by to mohli poznat, pač sice už se nekontroluje číslo motoru, ale typ pořád ano. Leda předělat značení. [upravil dne 22/12/10 08:03 PAJA106][/rquo ja mam 1,1 a ma 3sroby na disku tak neviem:myslim [upravil dne 22/12/10 09:30 Martin 1981] Citovat
ozzy56 Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 Martin1981 bud máš jiný motor, nebo náboje kol..., 1.1 se třemi kolovými šrouby je rarita Citovat
Jimmy106 Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 ja mam taky 1.1 a mam 3 srouby.. ale mam starej model.. :-) Citovat
Cardaaa Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 kamarád má 1.1 r.v. 96 new model a má taky 3 šrouby, řekl bych že spíš 1.1 se 4 je rarita, není to náhodou 1.1 od r.v. 2000 a výš? Citovat
ygnor206 Odesláno 22. prosinec 2010 Odesláno 22. prosinec 2010 Já mám 1.0 r.95 a všechny kola 4.dírové Citovat
hanci.miso Odesláno 22. prosinec 2010 Autor Odesláno 22. prosinec 2010 hmm čo sa tyka elektriky no problem v tom som doma a nebol by ani problem doladit tu 1.1 na SPI vstrek hlavne sa mi jedna o to či vše pasuje a ked vravite ano tak neni problem, čo sa tyka technickej tak možno v CZ na to kukaju v SR sa mi ešte ani raz ani na jednom aute nekukali pod kapotu a to som mal v škode 105 motor felka 1.3 MPI :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.