Guest ivo67 Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 Neví někdo jak vypadá relé které je umístěno za řídící jednotkou v motorovém prostoru..? [upravil dne 19/12/10 13:41 ivo67] Citovat
Guest ivo67 Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 co znamená old nebo new..?? Citovat
Guest ivo67 Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 nejsem si jistý ale mělo by to být relé palivového čerpadla nebo tak něco.. Citovat
Dopiťák Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 old model je do roku 97 a novy model je od roku 97 Citovat
straki007 Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 A na co se ptas??? Na rele nebo na jednotku??? Citovat
Dopiťák Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 hlavne upresni co potrebujes nasel sem tvuj jinej topik a tam pises ze mas problem s cerpadlem..nebo ten mas vyresen? bo to spolu porad souvisi? auto je z popisku HDi? nebo jine auto? chce to upresnit informace abychom ti mohly pomoct.. Citovat
Guest ivo67 Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 no právě že to spolu souvisí..jak jsem psal poslední borec tvrdí na 99% že je to relé,které je umístěno za řídící jednotkou..tak bych potřeboval jakoukoli radu jak to relé vypadá,kde ho seženu (asi v Peugeotu),jestli je to vůbec možné že je to tím relém atd..budu vděčný za každou radu.. Citovat
straki007 Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 Tak bud jsem blby nebo neco se se mnou deje. Absolutne netusim vo co Gou... Citovat
ozzy56 Odesláno 19. prosinec 2010 Odesláno 19. prosinec 2010 na 406ce je to to červené dole (je v krabici řídící jednotky motoru),doufám,že 306ka to má taky tak Citovat
Guest ivo67 Odesláno 19. prosinec 2010 Odesláno 19. prosinec 2010 no dneska jsem se na to díval a je to trochu dost jiné..ale je to asi to relé akorát je jiné.. nemůžu to nikde najít,nevíte někdo jak se to jmenuje..na netu jsem to nenašel.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.