Tomas1987 Odesláno 11. prosinec 2010 Odesláno 11. prosinec 2010 Zdravim vsetkych peugeotakoch. Mam cudne hvizdanie na motore z oblasti rozvodov alebo okolo retazi medzi vackovymi hriadelmi. Asi pred troma mesiacmi som ju menil aj spanovak na nu. Co to moze byt??? Bojim sa ci nahodou nieco nemaze a ze sa to zadre. Dakujem za vsetky rady. 1.6 HDi Citovat
Milhaus65 Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Co jsi všechno měnil ? Opravdu i řetěz a napínak mezi vačkami ? Dělal jsi to sám, nebo to někdo říkal, že to udělal ? [upravil dne 12/12/10 10:42 Milhaus65] Citovat
jofo Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Aj ja si myslim ze moc nasponovany rozvodovy remen. Trosicku povolit a bude po hvizdani. Citovat
SB113 Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 A čo tak tesnenie pod sacím potrubím? Mení sa zvuk podľa otáčok motora? Citovat
jofo Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 Zvuk sa mu bude menit podla otacok aj pri napnutom remeni. Ked mi menili rozvody tak tiez motor si trochu pohvizdoval. Trosku povolili remen a uz bol klud. Ked sa hrabal okolo rozvodov a odvtedy mu to zacalo hvizdat, tak predpokladam ze to bude tym. Ale ako pises moze to byt aj nejakou netesnostou. Citovat
Tomas1987 Odesláno 13. prosinec 2010 Autor Odesláno 13. prosinec 2010 urcite mi ho vymenil, lebo som pri nom stal or rana cely den. Zvuk ide od rozvodov, ale tam blizko je aj ta retaz. Tak neviem. Zase dat demontovat cele rozvody??? Praca jak na kostole Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.