Petrikj Odesláno 12. listopad 2012 Odesláno 12. listopad 2012 Musím říct, když jsi přivezl svou Suïgnature domů, originál, zachovaná, bylo radost na ní pohledět. Nechápu, moc směr jakým se chceš ubírat a proč zrovna naftové auto, které v sériovém stavu funguje výborně tahle tuníš. Chápal bych takové úpravy u Mi16... Ten výfuk je tam jak pěst na oko, navíc u nafty černý zakouřený...a ty polepy? To má být co, jako už jsem se s tím setkal. Ale za mě jednoznačně ne, tedy pokud ti není osmnáct...to už je tuzing. Ty přední kola jsou navíc moc zapadlá, a jak jsou blatníky vykrojené ne kruhové, tak na kola nenavazují a vypadá to divně. Kolo je prostě zaražené. V originálním stavu bylo auto opravdu pěkné...možná jedna z nejlepších 405 co jsem viděl. Ale tohle už zavání tuzingem, aneb jak dodělat auto... Citovat
313Mihal313 Odesláno 12. listopad 2012 Autor Odesláno 12. listopad 2012 Petrikj:blablabla iba tolko ti poviem,a este jedna vec mne sa original auto pacilo ale chcem si ho odlisit od ostatnych 405tiek a ked sa nerozumies tomu co robim tak mi nepis do vlakna hovadiny:bacha a na tie tvoje \"litánie\" som vobec neni zvedavy:grr Citovat
313Mihal313 Odesláno 12. listopad 2012 Autor Odesláno 12. listopad 2012 a na 7palcove ATIWY su uz objednane gumy Nankang Sport NS-II 165/45 R16:D to bude STRETCH a takto budu vyzerat obute:mrk Citovat
KingSpade Odesláno 12. listopad 2012 Odesláno 12. listopad 2012 magor ..ale dobře ty..jsem zvědavý jak to bude vypada na autě Citovat
313Mihal313 Odesláno 12. listopad 2012 Autor Odesláno 12. listopad 2012 ODPADNES pri kompe zo stolicky:o:aut [upravil dne 12/11/12 22:37 od 313Mihal313] Citovat
KingSpade Odesláno 12. listopad 2012 Odesláno 12. listopad 2012 v to doufej, protože jestli ne tak Signaturka je moje Citovat
Petrikj Odesláno 12. listopad 2012 Odesláno 12. listopad 2012 Je třeba umět přijímat i kritiku. Tady jsi na forum, každý tu může přihodit svůj názor. Pro mě jsou ty polepy na hranici kýče. A k takové klasice, jako je 405 vůbec nesedí. Toť vše:papa To King: Přece si tu nebudeme nadávat, nejsme v hospodě . Už tě vidím jak si oblepuješ svoje SRi Citovat
313Mihal313 Odesláno 12. listopad 2012 Autor Odesláno 12. listopad 2012 v to doufej, protože jestli ne tak Signaturka je moje Srandista:D Citovat
KingSpade Odesláno 13. listopad 2012 Odesláno 13. listopad 2012 Petrikj: neboj se, všechno jen ve srandě....a SRičko jde v clean stylu, takže žádné zbytečnosti 313: tak zkusit jsem to musel [Edited on 13/11/12 17:30 by KingSpade] Citovat
313Mihal313 Odesláno 17. listopad 2012 Autor Odesláno 17. listopad 2012 Je třeba umět přijímat i kritiku. Tady jsi na forum, každý tu může přihodit svůj názor. Pro mě jsou ty polepy na hranici kýče. A k takové klasice, jako je 405 vůbec nesedí. Toť vše:papa To King: Přece si tu nebudeme nadávat, nejsme v hospodě . Už tě vidím jak si oblepuješ svoje SRi jj ja viem lenze vy skro vsetci tu ste za origo stav ale ja nie:roker Citovat
313Mihal313 Odesláno 17. listopad 2012 Autor Odesláno 17. listopad 2012 vcera som konecne umyl auto a vylestil ho zvonku aj z vnutra:D [upravil dne 17/11/12 13:38 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 17. listopad 2012 Autor Odesláno 17. listopad 2012 momentalna vyska vane je tak akurat na nase paradne cesty;) Citovat
313Mihal313 Odesláno 19. listopad 2012 Autor Odesláno 19. listopad 2012 zase daco nove:D schvalne kto uhadne:mrk:D Citovat
Tomajda_406 Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 Lincancabur 18 který mám já Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. listopad 2012 Autor Odesláno 20. listopad 2012 uhadol si to presne:D Citovat
Tomajda_406 Odesláno 20. listopad 2012 Odesláno 20. listopad 2012 budeš je mít na nějaký 405ce? Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. listopad 2012 Autor Odesláno 20. listopad 2012 mozno na Signaturke ked tam vojdu:D ale len chvilu kupil som ich na kseft:mad: chalan potreboval surne prachy:aut:P [upravil dne 20/11/12 16:19 od 313Mihal313] Citovat
John Odesláno 20. listopad 2012 Odesláno 20. listopad 2012 Tyhle kola jsou nádherný přemýšlet o 18\" a mít lepší ET tak bych je chtěl na coupé. Citovat
Tomajda_406 Odesláno 20. listopad 2012 Odesláno 20. listopad 2012 hele a za kolik si je sehnal? Klidně SZ.. Já jsem je tenkrát sehnal od Koldase . a myslím ,že je měl i na jeho Téčku ale musel tam mít 10mm podložky ale lepší by byly 15mm...U 406tky mám 20mm [upravil dne 20/11/12 18:31 od Tomajda_406] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.