313Mihal313 Odesláno 16. září 2012 Autor Odesláno 16. září 2012 jj dakujem:mad: ale dnes som ich este trosku prelestil:mrk Citovat
313Mihal313 Odesláno 16. září 2012 Autor Odesláno 16. září 2012 na tejto foto je to pekne vidiet...ten zadny je prelesteny a predny nie:roker Citovat
313Mihal313 Odesláno 16. září 2012 Autor Odesláno 16. září 2012 aj zozadu som ich trosku prebehol boli dost spinave:grr ale teraz uz su:super Citovat
KingSpade Odesláno 16. září 2012 Odesláno 16. září 2012 ty to fotíš jako nějakou rodinku...ta fotka na houpačce to jen potvrzuje ..ale jako paráda..budeš házet na kolemjdoucí prasátka [Edited on 16/9/12 14:57 by KingSpade] Citovat
313Mihal313 Odesláno 17. září 2012 Autor Odesláno 17. září 2012 gumy objednane;) 205/45R16 83W TL FR 83W MP46 Hectorra 2 Citovat
NAVY1 Odesláno 17. září 2012 Odesláno 17. září 2012 disky dobré ale tu gumu si do1ebal:roll na 7J max. tak 165/45:cool: Citovat
Tomajda_406 Odesláno 17. září 2012 Odesláno 17. září 2012 Pěkný :mrk na zimu bych je bral NAVY1:nějak tě nechápu na 7 šířku dát 165? to je nějak málo ne?? mám na 6.5 205/55/16 to je normální.. [upravil dne 17/9/12 22:03 od Tomajda_406] Citovat
MilanF1 Odesláno 17. září 2012 Odesláno 17. září 2012 To chcete, aby byl disk širší než pneu? Já mám na 7\" disku 205 šíři, to je tak akorát, klidně i šírší gumu (225) by to sneslo. Viz obrázek v profilu. Citovat
313Mihal313 Odesláno 18. září 2012 Autor Odesláno 18. září 2012 NAVY1:aj by som take dal ale nejak ma to uz preslo:D este chcem poriesit stelovak do konca roku a dufam,ze mi potom buduci rok na jar pomozes spustit ten zadok ako si slubil:D nechcem sa plazit po zemi ale chem polozit auto tak 7-8cm od zemi a to mi bude uplne stacit na tie nase paradne cesty:roker [upravil dne 18/9/12 16:42 od 313Mihal313] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.