black79 Odesláno 4. prosinec 2010 Odesláno 4. prosinec 2010 čau kluci nevite co znamena ENGINE ANTI-POLLUTION SYSTEM FALUTY [upravil dne 4/12/10 17:05 black79] Citovat
black79 Odesláno 4. prosinec 2010 Autor Odesláno 4. prosinec 2010 PŘI ZEŠLAPNUTI PLYNU MNE AUTO ZAČNE ŠKUBAT A MOROR MNE NECHSE PUSTIT NA PLKNY VYKON PROSTE ZAČNE ŠKUBAT FAK NEVIM JAK BYCH TO NAZVAL PŘI NORMALNI JIZDE NOU PROBLEM ENGINE ANTI-POLLUTION SYSTEM FALUTY CO T O ZNAMENA FAKT NEVIM [upravil dne 4/12/10 18:05 black79] Citovat
plaz Odesláno 5. prosinec 2010 Odesláno 5. prosinec 2010 ja mel neco podobneho a bylo to vysoko tlake cerpadlo stracelo to vykon a potom i ne treti rychlostni stupem i chciplo Citovat
Sagic Odesláno 5. prosinec 2010 Odesláno 5. prosinec 2010 To máš naftu? A není to spíše problém s palivem v těhle mrazech? Citovat
black79 Odesláno 5. prosinec 2010 Autor Odesláno 5. prosinec 2010 čau kluci dneska jsem byl u znameho tak mne to napojil na počitač a zjistil že mam maly tlak v palivovim systemu to pry je že nafta zamrzava a tvoři prý jakysi vosk a zacpava palivovi fliltr ta mam počkat jak trohu teplota pujde nahoru a vymnenit palivovy filtr a natakovat zimni naftu s zimnimy aditivi pry to pomuže tak doufam ze to pujde [upravil dne 5/12/10 19:48 black79] Citovat
Kadliky Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 ahoj v sobotu stejný problém, nejdřív jsem myslel, že to ani nechytne. Dolil jsem aditiva a myslím, že by to mohlo dát pokoj. Doufám, že to bylo jen přimrzlou naftou v těch -20C Citovat
plaz Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 tak takhle to zacalo u mne malej tlak pal systemu a vysoko tlake cerpadlo kaput:myslim Citovat
straki007 Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 Presne tak.Ted ho budu menit na jedne 307:D Citovat
plaz Odesláno 6. prosinec 2010 Odesláno 6. prosinec 2010 rikam to debre ze no ale vrakac prunerov u kadane me vytrhl trn z paty a zas drandim straki je obtizne a kde jsou zhavice asi je potrebuju vymenit nutne zvladnu to sam:myslim:myslim:myslim Citovat
Kadliky Odesláno 12. prosinec 2010 Odesláno 12. prosinec 2010 na výměnu svíček se toho prý musí hodně odstrojit u motoru. Docela by mi zajímalo kolik času to zabere, držím palce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.