Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj stříbrňák 4o6 sedánek....Nový majitel


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Jelikož už to bylo k nevydržení, tak jsem musel zase pustit nějakou tu korunu do podvozku.Nakonec jsem se spolehl na značku MOOG.

Měl jsem v plánu udělat jen čepy ramen, čepy řízení, přední i zadní tyčky. Nakonec jsem musel ještě vyměnit i silentbloky předních ramen

a přidělat trubku od středního dílu výfuku, ke koncovému dílu...ještě koupit gumy a auto bude držet jak přibitý:super

Na geometrii jsem myslel že ani nedojedu jak jsem to měl rozhozený :D ale dojel jsem a ted je to jiná básnička :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Guest Chozeluizskuner

Ahoj všem.Můj znáček na kufru už nevypadal hezky tak jsem se přiklonil k jeho zkrášlení..Dopadlo to tak že jsem si udělal šablonu kterou jsem naskenoval do PC, a v Photoshopu vytvořil logo vlastní. Vytiskl jsem jej na kancelářský papír a zafolioval.Poté jsem jej nalepil na origo plech a napasoval z5. Jediné čeho se bojím tak že voda s tím udělá své,ale vzor mám tak nebude problém nechat vytisknout logo znova na bílou kvalitní folii na nalepit přes.Doufám že se vám to taky bude líbit jako mě :D

ps: Auto je špinavé tak fotka tak nevynikne :)

post-25291-14109627267224_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Děkuju. Rád se stavim. Celkem jsi mě nalákal na ten mokrej vysavač :) jen se bojím aby to stihlo uschnout .... Ted nám dělaj lodžie takže auto budu mít špinavé imrvere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Guest Chozeluizskuner

Takže po nějakej tej odmlce jsem tu z5 ale žádné dobré zprávy nepřináším.Ač je mi to líto a bude mě to dlouho mrzet tak dnes dostane pažoutek nového majitele.Nikdy sem nevěřil že auto může až natolik přirůst k srdci ale 406ka to dokáže.Doufám že novej majitel se o něj bude starat také s láskou a nebude mi do něj lejt bramboračku.

Ale všechno zlé je k něčemu dobré a pouze se přestěhuju u jeden řádek níž :) Takže 407 těš se :)

Dnešek vyhlašuju dnem smutku,a rád bych ho zařadil i do svátků.Takže kdo čte moje vlákno po ránu a těší se do práce, tak si dejte kafe,a vys*rte se na všechno :)

:papa

[upravil dne 22/11/12 06:04 od Chozeluizskuner]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Tady přikládám inzerát:http://auto.bazos.cz/inzerat/19680734/Peugeot-406-HDI.php

Na klubu nezůstala.Bohužel.Cena prodeje 47t. určitě na ni budu vzpomínat jen v dobrém! Ale nastal čas přesedlat do novějšího korábu :D

Rád bych si 406 ponechal ale dva nafťáky se mi nevyplatěji.Mě se totiž nevyplatí vlastně ani vlastnit auto,Ale občas je hold potřeba a když už,tak už :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Novej majitel vypadal slušně a říkal že o něj bude pečovat.Tak snad tomu tak bude.Věřím že s ním najezdí ještě spoustu šťasných KM!

Nové autíčko bude v uterý tak sem sám zvědavej jak dopadnu.Doufám že toho nebudu litovat :myslim Hned sem pak fouknu fotku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...