Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do RT3


m.ajk.l

Recommended Posts

Tak jsem dnes konečně zprovoznil diagnostiku a spároval novou RT3 s VINkem

To se povedlo, zůstala tam i čeština, tak to jsem čuměl ( je to možný, nebo musela být i v tom novém )

Jediný problém je, že píše hlášku o jiném SW

Na staré RT3 jsem měl verzi 5.5D, 05/08/05, CD 05.95

Na nové RT3 je verze 5.52 A-2, 11/01/06, CD07.73

Když zmáčknu ESC tak hláška zmizí ale jak se jí zbavit...

Když dám do mechaniky verzi 5.5D tak se nic nestane.

Jakou verzi tam mám vrazit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to taky, když mi tam jeden machr dal za 1 000,- češtinu pro jinou verzi. Pak jsem to musel nechat přejet správnou verzí a otravné mačkání ESC už nebylo třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj má někdo odkaz kde najdu češtinu pro 5.41? nebo aktualizaci sw a češtinu případně aktuální mapy?

Moooooc krát děkuji,  Píše to mně německy a ani aj nejde dát chce to nějaké cd.

Ještě jeden dotaz obrazovka se někdy jako by vypnula a po pár vteřinách zapnula , co to může způsobovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlým, ale za stavu znalosti RT3 "chce to nějaké cd" a "obrazovka se někdy jako by vypnula a po pár vteřinách zapnula" bych se asi do počeštění raději nepouštěl.

Když pečlivě pročteš celé vlákno, zjistíš, že to může být dost ošemetná záležitost. Pokud se do toho i poté budeš chtít pustit, napiš SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení a milí spoluřidiči, majitelé a přítelé vozidel skupiny PSA, tedy Citroeny a Peugeoty. Kdesi zde na stránkách jsem slíbil nahrát odkaz a postup nahraní češtiny do rádia RT3 ve verzi 6,00 až 6,63 tedy verzi CAN ( na kterou se rádio aktualizuje), bohužel na verzi VAN tedy verzi 5.00-5.95 tato čeština nelze použít. Takže tedy jelikož se mi příspěvek někde ztratil napíšu postup sem. Takže postup je následující: odkaz který zde vložím si stáhnete z netu. Po stažení si ještě musíte stáhnout nějaký program pro vypalování disků, který zvládne vypalovat obrazy disků ( toto je velice důležité, protože stažený soubor bude ve formátu iso což je koncovka obrazů disků) po stažení a instalaci tohoto vypalovacího programu ( Nero, PowerIso ( ten používám já) či jiný podobný), spustíte tento vypalovací program a v něm zadáte vypálit disk jako obraz disku a označíte stažený soubor. Ovšem pozor, tento soubor je potřeba vypálit na CD, ne na DVD které naše mechaniky nezvládnou přečíst Je nutné tento soubor vypalovat co nejmenší rychlostí a samozřejmě pro klid duše je lepší nechat vypalovací program vypálený disk zkontrolovat. Po vypálení disku a jeho kontrole ( pokud je vše OK) tento vložíte do RT3 mechaniky auta, nastartujete auto a v mezinárodním nastavení změníte jazyk, budete vyzváni k vložení CD, vložíte a při nastartovaném autě ( aby nedošlo například v půlce upgradu k přepnutí rádia do ecomodu a tím k poškození rádia) necháte disk přehrát jazyk, pokud máte jako jazyk angličtnu, je potřeba jej změnit na jiný protože čeština je vložena do angličtiny. Rádio několikrát CD vsune a vysune z mechaniky a na displayi uvidíte průběh instalace. Po dokončení instalace uvidíte na displayi info že je hotovo. Pro hlášení v češtině je ještě potom přenastavit hlasovou syntézu na ženský jazyk. Tím je instalace hotova. Jediným problémem této češtiny je snad jen v tom, že i nadále hlásí čísla silnic anglcky jinak je vše v CZ jazyce. Tuto češtinu jsem získal zdarma ze serveru www.Peugeot-club.com jejimž výrobcům děkuji a tímto ji i dále posílám zdarma. A ještě jedna informace samozřejmě tento upgrade děláte na vlastní nebezpečí a ručíte si za své činy sami. Ale nebojte se instalace probíhá bez problémů. https://uloz.to/!sQAThddye/cd-upg-v0890-iso Po instalaci poslední verze 6,63 by Vám měly fungovat i mp3 přes CD.  

Upraveno uživatelem SHAKAL007
doplnění údajů a podrobností
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

důležitý je hlavne to nechat vypalovat pomalu, nenechat to vysmahnout maximální rychlostí pak to háže chyby, ohledne warezu bych toto tak nenazval protože původní CD je Citroenem Peugeotem vydaná aktualizace. Je jen otázkou zda byla ci nebyla veřejně oficiálně vydala ci jen byla dodana do servisu a odtud unikly na verejnost. Jinak pokud by byl zájem o mapy pro RT3 ( 2016-2017 pozdější snad uz ani nevydali) 4-5 ci dokonce 6 napište do SZ, co budu moct pomůžu 

Upraveno uživatelem SHAKAL007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, SHAKAL007 napsal:

a tady poslední aktualizace rádia RT3 firmware bez CZ

......  550-595-iso

... čili 5.50 build 5.95   ... a zde obecně ne/známý link je na novější (?) 5.5D final ... poslední čili nejnovější je 5.52

Ví někdo čím se ty tři verze liší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...