PEUGEOTIK307 Odesláno 11. listopad 2010 Odesláno 11. listopad 2010 Čaute, potrebujem poradiť. Rodičom sa pokazila telka a tak im chcem dať moje LCD aby nemuseli kupovať a ja si chcem kúpiť nové LCD. Neviem si vybrať z ponuky. Chcem LG, lebo: 1. mal som ho doteraz (LG 32 LG 6000) a bol som s ním maximálne spokojný 2. mám prepojené LCD s domácim kinom LG pomocou optického kábla, čiže funguje mi SIMPLINK 3. páči sa mi Inteligentný senzor Rozmýšlam o 1,5m obrazovke resp o čosi menšej. Mohla by podporovať aj prehliadanie internetu a DIVIXových filmov. Čo mi poradíte? [upravil dne 11.11.2010 18:41 PEUGEOTIK307] Citovat
straki007 Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 Premyslim nad timhle: http://www.alza.cz/32-lg-32le3300-led-d163516.htm?utm_medium=email&utm_source=Alzamailing&utm_campaign=akce101112 http://www.alza.cz/37-lg-37le5300-led-100hz-d162078.htm?utm_medium=email&utm_source=Alzamailing&utm_campaign=akce101112 [upravil dne 12/11/10 20:30 straki007] Citovat
koblih69 Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 Já nejdávno vybral vítěže EISA European Best Value LCD-TV 2010-2011 - LG 42LE5300 - obraz výborný, kompatibilita při přehrávání filmů a kvalita přehrávání výborná. Zápory - Zvuk laděný Markem Levinsonem je jedním slovem tragédie, Inteligentní senzor je nepoužitelný - s trochou trpělivosti to jde vyladit ze stavu kdy to funguje katastrofálně do stavu kdy to funguje jen špatně [upravil dne 12/11/10 19:35 koblih69] Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 13. listopad 2010 Autor Odesláno 13. listopad 2010 to straki007: potrebujem väčšiu uhlopriečku to koblih69: no tento je celkom zaujímavý, ale ešte aspoň o stupeň väčšia uhlopriečka. Mne sa inteligentný senzor páči. jozefsv: plazma je fajn, ale má väčšiu spotrebu a u nás doma beží TV neustále a plazmy sú moooc lesklé (TV mám oproti oknu) PS: Ďakujem za názory. Citovat
vendelinek Odesláno 13. listopad 2010 Odesláno 13. listopad 2010 Todleto se tady už řešilo víckrát,taky sem tady byl na rady nedávno Citovat
pkr Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 A co tahle? Mám ji v užším výběru. http://www.videoplaneta.cz/d/lg-42le5500-2/ Citovat
Chepp Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 ja vybiram tedka znamemu..... je to sice LEDKA ale ma to peknejsi obrazek oproti obic LCD.. vyhovuje vsem tvym pozadavkum..ma to tusim ze dvoji usb, a podporuje to mpeg2 i mpeg4.... pptom jeste tam fakci Skype a browser na net... a asi i facebook... http://interlink.tsbohemia.cz/lg-led-lcd-tv-42le5300-42-107cm-supertenka-3-9cm-full-hd-100hz-dvb-t-mpeg4-usb-3-x-hdmi-scart_d100966.html [upravil dne 14/11/10 11:58 Chepp] Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 14. listopad 2010 Autor Odesláno 14. listopad 2010 No to sú celkom pekné tipy. Lenže ja som sa včera nadchol pre 60\". Viem, že je to plazma a bude to žrať ako sviňa, ale rozmer je rozmer. Takže teraz neviem. Na telku sa budeme pozerať z cca 5m. Tu je link: http://www.pricemania.sk/katalog/plazma-tv/lg-60pk550-851895/ Budem rád ak mi poviete názory. PS: Chepp nikde som nenašiel, že to LG 42LE5300 podporuje net. Citovat
Chepp Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 Nevsiml sem si ze chces takovy velky rozmer.... tu je odkaz... http://interlink.tsbohemia.cz/lg-led-lcd-tv-55le5500-140-cm-55-full-hd-dvb-t-mpeg4-100hz-netcast-dlna-intelligent-sensor-ii_d110791.html sice to neni 60... ale tech 6x2.6cm-15.6cm rozdil zas takovy nebude... si myslim ja... Citovat
koblih69 Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 LG 42LE5300 nepodporuje net... Se spotřebou plasmy bych to neviděl tak horký, já žil s plasmou 5let a jsem úplně v klidu. Vono když si spočítáš rozdíl ceny Plasmy a LED podsvitu tak je otázka jeslti ji nevyhodíš dřív než se srovnají náklady na zvýšenou spotřebu. S úhlopříčkou opatrně - najdřívě s koukni jak vypadá SD obraz ze satelitu nebo obraz z klasického DVD, či klasické DVB-T, na 60-tce je to podle mě dost špatně koukatelný. Samozřejmě v HD nebo BlueRay je to něco jiného, ale na to je podle mě zatím čas.... To je důvod proč jsem do větší zatím třeba já nešel. PS: a to co koluje v Divx bych na takové úhlopříčce raději nepouštěj. [upravil dne 14/11/10 18:38 koblih69] Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 14. listopad 2010 Autor Odesláno 14. listopad 2010 Nevsiml sem si ze chces takovy velky rozmer.... tu je odkaz... http://interlink.tsbohemia.cz/lg-led-lcd-tv-55le5500-140-cm-55-full-hd-dvb-t-mpeg4-100hz-netcast-dlna-intelligent-sensor-ii_d110791.html sice to neni 60... ale tech 6x2.6cm-15.6cm rozdil zas takovy nebude... si myslim ja... Tam nejde klasický browser? Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 14. listopad 2010 Autor Odesláno 14. listopad 2010 LG 42LE5300 nepodporuje net... Se spotřebou plasmy bych to neviděl tak horký, já žil s plasmou 5let a jsem úplně v klidu. Vono když si spočítáš rozdíl ceny Plasmy a LED podsvitu tak je otázka jeslti ji nevyhodíš dřív než se srovnají náklady na zvýšenou spotřebu. S úhlopříčkou opatrně - najdřívě s koukni jak vypadá SD obraz ze satelitu nebo obraz z klasického DVD, či klasické DVB-T, na 60-tce je to podle mě dost špatně koukatelný. Samozřejmě v HD nebo BlueRay je to něco jiného, ale na to je podle mě zatím čas.... To je důvod proč jsem do větší zatím třeba já nešel. PS: a to co koluje v Divx bych na takové úhlopříčce raději nepouštěj. [upravil dne 14/11/10 18:38 koblih69] Doma mám obyčajnú káblovku. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 14. listopad 2010 Autor Odesláno 14. listopad 2010 To naozaj sa nedá pozerať DIVIX? Citovat
Y2K Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 trosku podla mna lepsie ako sa hnat za velkymi rozmermi telky, co tak jednu prijatelnu (40\") a k tomu projektor? Citovat
Pata Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 plazma ma zrovnatelnu spotrebu pokud tím myslíš dvojnásobnou Nedávno tu Kurt dával celkem pěkný odkaz... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.