Tantor-BN Odesláno 30. říjen 2010 Odesláno 30. říjen 2010 Chalani čaute tak toto som nedávno kupil od chalanka z Tvrdošina... [Edited on 6/7/12 08:18 by Tantor-BN] [Edited on 22/7/12 14:43 by Tantor-BN] Citovat
vendelinek Odesláno 30. říjen 2010 Odesláno 30. říjen 2010 Barvička nádherná,kola taky super ale ty pruhy bych teda nemusel ,to teda nee,a to nemluvim o tom křídle ,to se mi teda vubec nelíbí Citovat
bajza206 SW Odesláno 30. říjen 2010 Odesláno 30. říjen 2010 asi bude leteckej den sorry ale trošku mi to podle toho křídla připomíná jednu fábku v nevkusu Citovat
oni Odesláno 30. říjen 2010 Odesláno 30. říjen 2010 hod jsem vice fotek. kazdopadne pruhy neletej hafo let a ten vesak na pradlo za me taky ne, jinak vypada dobre. Citovat
winco Odesláno 30. říjen 2010 Odesláno 30. říjen 2010 barva pekna.....ale to kridlo preč a pruhy taky Citovat
čakom Odesláno 30. říjen 2010 Odesláno 30. říjen 2010 když se oddělaji rychly pruhy a přebytečny plasty (křídlo, nasavač na kapotě a to před zadnima kolama na blatniku) tak to bude pěkny auto Citovat
Tantor-BN Odesláno 31. říjen 2010 Autor Odesláno 31. říjen 2010 Chalani takže mate to na FB... http://www.facebook.com/album.php?aid=41754&id=100000026831623 kuknite je tam milion fotiek... Citovat
vendelinek Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Takže na Fb jo? Obsah je momentálně nedostupný to toho moc neuvidim:D Citovat
wooody Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 když se oddělaji rychly pruhy a přebytečny plasty (křídlo, nasavač na kapotě a to před zadnima kolama na blatniku) tak to bude pěkny auto nemá cenu to psát znova, ještě dodám hezčí kola a položit to Citovat
čakom Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 položit to to už sem ani nepišu. to je samozřejmost Citovat
Tantor-BN Odesláno 31. říjen 2010 Autor Odesláno 31. říjen 2010 no nižšie už to určite epôjde lebo keď to prejde po jame tak to dačo v podvozku bucha asi tlmiče o napravu alebo ja neviem som laik s aut Citovat
wooody Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 tlumiče o nápravu určitě ne, spíš budou v řiti nějaký čepy, a to na výšku vozidla nemá vliv..... věř mi :-) a dolu bych to dal :-) Citovat
Tantor-BN Odesláno 25. leden 2011 Autor Odesláno 25. leden 2011 nco [Edited on 29/6/11 11:17 Tantor-BN] Citovat
Tantor-BN Odesláno 25. leden 2011 Autor Odesláno 25. leden 2011 takže chaloši počujte [Edited on 29/6/11 11:16 Tantor-BN] Citovat
neutral Odesláno 25. leden 2011 Odesláno 25. leden 2011 Taky bych dal křídlo pryč, pruhy se daj přežít a položit to. Citovat
Tantor-BN Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 chalani a ešte počujte Chcel by som sem dať kolesa su tam teraz 14 len neviem aké ETčko a kebyže tam dam 15tky aké ET ? v TP te neni napisane Citovat
Frozz Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 TantorBN: Jestli v TP nemáš 15\", ale jen 14\", tak až budeš kupovat nový alu 15\", tak si vyžádej typový list jinak s nima nebudeš moct legálně jezdit. Na základě předložení typového listu se pak dají větší kola zapsat do techničáku. Citovat
Joye Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 Pekny voz az na to kridlo a biele pasy cez kapotu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.