ozzy56 Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 já bych to už ani netrestal, je to furt dokola, nepoučitelní... http://www.novinky.cz/krimi/215163-podvodnici-si-vymysleli-fintu-a-okradli-duveriveho-duchodce-o-ctvrt-milionu.html Citovat
MilanF1 Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Dokud neokradou všechny důchodce, tak se nepoučí ... případně jim nebude už co ukrást Citovat
vendelinek Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Todle nepochopim,jsou prostě nepoučitelný,každou chvilku o tom píšou nebo ve zprávách o tom mluvěji Citovat
Ravel Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 hlavne nepochopim, proc nekomu koho jsem v zivote nevidel pujcovat penize? navic mu dali tasku s penezi, tak to meli zaplatit z nich. pan musel byt opravdu slaboduchy. Citovat
bubakkaja Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Ale ze ti duchodci maji vice penez nez ja . To mne vzdycky zarazi nejvic. Citovat
MilanF1 Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 bukakkaja: a prý se mají špatně ... dnešní důchodci se mají nejlépe ... někteří berou penzi déle než pracovali Citovat
peugeot09 Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Hmm, to už ani neni vtipný. To by vlastně mohl být dobrej přivýdělek. Zahrejete pár minutový divadlo a máte za něj čtvrt mega. No panečku... Citovat
Haryk Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 jednou taky tak můžeme dopadnout,roky letí jak ďas a najednou je tu stáří a senilita a toho právě využívají ti vyčuránci kteří vědí,že dědoušek i bábinka jim ,,půjčí\", jen doufám,že mě se vyhne, jak ta senilita, tak ti vyčuránkové Citovat
ozzy56 Odesláno 27. říjen 2010 Autor Odesláno 27. říjen 2010 ta senilita se mi nevyhne--snad--,ale ty prachy určitě , takže asi nikomu nepůjčím Citovat
peugeot09 Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Aaale, pán je senior...no tak šupšup, ať už mám adresu se jménem v emailu. Uděláme pořádné \"milionové\" divadlo. Citovat
Haryk Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 peugeot09 seš ... ,milionky mám v šufleti a ve štrzoku pěkně zašitý a mejla ti nepošlu a nepošlu Citovat
bubakkaja Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Jo jo nikdy nerikej nikdy.Kdo z vas uz rikal ze to ci ono nikdy on neudela a stejne udelal.Asi kazdy.Chybama se clovek uci. Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 meho dedu obral jeho syn, muj nevlastni strejda, o chatu v hodnote 1,5 mil, byt na zizkove asi za 2,5 mil, vybral mu z uctu 600 tisic (ty uz po pohruzkou fyzickeho nasili vratil :/), byt i chatu prodal a deda bydli ted u me matky, ktera ho zdarma zivi, ja jsem prisel o svuj maly byt (pac v nem je deda) a neudelas nic. Je to idiot. A muj strycek je neskutecny prase, na kteryho uz si varim vodu..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.