dobrmik Odesláno 22. říjen 2010 Odesláno 22. říjen 2010 Má někdo tyto kola 7x16 et15?v rychnovském nebo králhradeckém kraji co by byl ochoten je pujčit na stk? Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. říjen 2010 Odesláno 23. říjen 2010 jenom dotaz, proc prave tyto kola? Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 23. říjen 2010 Odesláno 23. říjen 2010 Asi sa mu páčia a chce zapôsobiť na technika. Citovat
wooody Odesláno 23. říjen 2010 Odesláno 23. říjen 2010 asi je má zapsaný v tp :-D znám naše úřady, známímu tam zapsaly i typ pneu :-) Citovat
dobrmik Odesláno 23. říjen 2010 Autor Odesláno 23. říjen 2010 přesně tak mám je zapsaný v typovém listu..:-) Citovat
kujon106 Odesláno 23. říjen 2010 Odesláno 23. říjen 2010 To je fuk co tam máš za výrobce a model, záleží na rozměru. Citovat
dobrmik Odesláno 23. říjen 2010 Autor Odesláno 23. říjen 2010 kujon:však i proto je sháním... Citovat
kujon106 Odesláno 23. říjen 2010 Odesláno 23. říjen 2010 To moc nechápu. Když je máš na stk a nezáleží tam na tom jestli to je Dezent, nebo něco jinýho, tak nemusíš shánět přímo tyto, ale jakýkoliv kola tohohle rozměru, et a rozměru gum, ne? To se dle mě bude shánět snáze Citovat
dobrmik Odesláno 23. říjen 2010 Autor Odesláno 23. říjen 2010 máš pravdu.jen jsem myslel že tech kol bude dost když je měl každý..... Citovat
P607Olda Odesláno 23. říjen 2010 Odesláno 23. říjen 2010 Mnohem jednodušší by bylo půjčit si např. letní 195/65R15 91H s plecháči 6Jx15 ET18, což určitě máš v TP jako základní typ. Citovat
dobrmik Odesláno 23. říjen 2010 Autor Odesláno 23. říjen 2010 jenže mě jde o to tyhle 7x16 dostat do techničáku...s gumou 205/55/16... 195/65R15 tyhle mám i origo o tyhle mě nejde.. Citovat
Guest Scratch Odesláno 25. říjen 2010 Odesláno 25. říjen 2010 to co pises, ti snad vsude zapisi, dostan na coupe 18tky....legalne.... Citovat
kujon106 Odesláno 26. říjen 2010 Odesláno 26. říjen 2010 V ČR něco legálně? To je snad utopie Citovat
dobrmik Odesláno 26. říjen 2010 Autor Odesláno 26. říjen 2010 no nevím jestli ti to všude zapíší když nemáš typovej list.....18by šli taktéž jen by se muselo zjistit k jakým kolum davají tp na 18palcu na puga... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.