Y2K Odesláno 4. listopad 2010 Autor Odesláno 4. listopad 2010 V pohode dobre vies ze taketo nieco ma nerozhadze Citovat
Šalda Odesláno 4. listopad 2010 Odesláno 4. listopad 2010 To doufám:D Jinak každé bojové umění má něco do sebe, a každej ať si vybere to co mu vyhovuje víc:) Citovat
kalio306 Odesláno 5. listopad 2010 Odesláno 5. listopad 2010 to je totalna pecka :o:o:o to teda čumim ako puk fu ty borci su total namakany ked som mastil tekken tak som hraval z hračom capoeiri ale som si myslel že tie triky čo sa tam dali vymačkať tak boli dost prehnane ale tyto typci to skutočne dokažu fest huste chalani od brakedance by sa mali inšpirovať to musim vidiet znova...... Citovat
OK406 Odesláno 5. listopad 2010 Odesláno 5. listopad 2010 Kolega z práce trénuje capoeiru v Českých Budějovicích jezdil po soutěžích ! Má i nějaké ceny ze závodů [upravil dne 14/1/11 20:27 OK406] Citovat
Nanjua Odesláno 5. listopad 2010 Odesláno 5. listopad 2010 Škoda že je to tak z ruky. Tohle je \"sport\" který se mi vždycky líbil ale nebyla možnost kde cvičit...Mám za sebou jen nějaké základy v rámci semináře. Citovat
hudy Odesláno 5. listopad 2010 Odesláno 5. listopad 2010 Tohle je opravdu super. Zrovna muj kamarad zakladal libereckou skupinu. Citovat
Y2K Odesláno 16. květen 2011 Autor Odesláno 16. květen 2011 Mestre Camisa [upravil dne 17.5.2011 00:51 Y2K] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.