Jezek66 Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Zdravim,pořidil jsem si 406 a dnes mi začal blikat airbek co s tím? Opraven nadpis(Původně \"Erbek\"), přečti si prosím pravidla, je tam i bod o tom jak má vypadat nadpis, jedno slovíčko toho moc neřekne. Děkuji za pochopení. RH, Moderátor. [upravil dne 14/10/10 od Radek Hurvajz] Citovat
Benžík Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Nejspíš konektory a drátky pod sedačkou řidiče nebo spolujezdce. Celkem běžný. Citovat
marko306 Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 jj, tie konektory pod sedačkami by to mohli byť. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Bylo by dobré si do podpisu vyplnit auto a motorizaci + rok výroby aby bylo hned jasný o čem je řeč. Jinak u 406 je problém s konektory pod sedačkou, tušim je oranžovej, takže při vypnutém klíčku rozpojit, vyčistit a znovu spojit Citovat
Jezek66 Odesláno 14. říjen 2010 Autor Odesláno 14. říjen 2010 JJ hned to napravim hold sem tu nový:-) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 V pohodě, hlavně aby jsi zavadu odstranil a vše bylo jak má Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.