Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání tempomatu


Jarin307

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

sehnal jsem páčku, připojil, na diagnostice povolil, páčka reaguje, při přepnutí na limit mi vyskoči nějaka chybova hlaška na pp a na displeji oranžovy trojuhelnik s vykřičnikem. při přepnuti na cruise control pokud jedu pomalu a dám + na pp napíše že rychlost je přiliš malá, pokud jedu nad 30 nebo nad 40 tak po zmačknuti + nebo tlačitka z boku začne na malem displeji blikat ---- (misto rychlosti) a pořad svítí off.

mam model po faceliftu, rv2005. na brzdě mam konektor se 4ma drátama, na spojce se dvěma.

setkal se někdo s tímto? je nějaká možnost to nějak aktivovat nebo něco ještě zkusit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosi vas nema tu nekdo packu tempomatu na prodej bez limiteru kdyztak SZ diky ;)

chceš bez limiteru kvuli vzhledu nebo někdy funguje jen bez limiteru? mam s limiterem, vše komunikuje ale tempomat nefunguje

pry mi limiter nebude fungovat tak teda asi bez :myslim a k tomu jest nevim co je to limiter :) /kdyztak mi nekdo priblizte jak to funguje/

[upravil dne 5/11/10 18:36 dyno]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sehnal jsem páčku, připojil, na diagnostice povolil, páčka reaguje, při přepnutí na limit mi vyskoči nějaka chybova hlaška na pp a na displeji oranžovy trojuhelnik s vykřičnikem. při přepnuti na cruise control pokud jedu pomalu a dám + na pp napíše že rychlost je přiliš malá, pokud jedu nad 30 nebo nad 40 tak po zmačknuti + nebo tlačitka z boku začne na malem displeji blikat ---- (misto rychlosti) a pořad svítí off.

mam model po faceliftu, rv2005. na brzdě mam konektor se 4ma drátama, na spojce se dvěma.

setkal se někdo s tímto? je nějaká možnost to nějak aktivovat nebo něco ještě zkusit?

špatně zapnutý tempomat přes dia.........kdyby si jel rychleji a na větší rychlostní stupen tak to blikat nebude........to se musí umět zapnout limiterovou páčku na auto bez limiteru....( plyn.pedálu) tempomat jede jen na 4,5,6

[upravil dne 6-11-10 02:09 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sehnal jsem páčku, připojil, na diagnostice povolil, páčka reaguje, při přepnutí na limit mi vyskoči nějaka chybova hlaška na pp a na displeji oranžovy trojuhelnik s vykřičnikem. při přepnuti na cruise control pokud jedu pomalu a dám + na pp napíše že rychlost je přiliš malá, pokud jedu nad 30 nebo nad 40 tak po zmačknuti + nebo tlačitka z boku začne na malem displeji blikat ---- (misto rychlosti) a pořad svítí off.

mam model po faceliftu, rv2005. na brzdě mam konektor se 4ma drátama, na spojce se dvěma.

setkal se někdo s tímto? je nějaká možnost to nějak aktivovat nebo něco ještě zkusit?

Ahoj jakej máš motor a převodovku? Já mám taky po faceliftu 2005 a motor 1,6hdi 80kw a 5-ti kvalt manuál.

Taky bych chtěl tam dát tempomat, ale myslel jsem, že to u faceliftovaných modelů už nejde. Nebo to někomu jde???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...