acron Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 zdravim pani dnes rano idem do prace a postrehol som že nieje niečo v poriadku s prednym vodičovim kolesom v kabyne auta citit ako keby auto kryvalo-kulhalo najskor som myslil že som dostal defekt ale nie... guma drži a cestov domov s prace to iste nevie alebo nema niekto s tymto skusenost ? dnes ešte susim dat dole obe predne kolesa a naspet ich tam nahodit a poriadne podotahovat neviem ine nič ma nenapada bo stabilaky som menil pred letom Citovat
ozzy56 Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 podívej se na pružinu, může být prasklá, chce shodit kolo a podívat se :(jednou mi zrovna levá praskla tak, že auto bylo trochu nakloněné,ale jinak nic--i jet se s tím dalo, praskla tak,že se ty dva prasklé kusy do sebe zaklesly a odjel jsem s tím cca 200 km z Brna [upravil dne 7/10/10 od ozzy56] Citovat
acron Odesláno 7. říjen 2010 Autor Odesláno 7. říjen 2010 oukej kamo dik za radu to ma vobec nenapadlo Citovat
P607Olda Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 Pneu se mohou \"ostát\", tedy vytlačí se plošky. Po pár km to drncání zmizí. Citovat
acron Odesláno 9. říjen 2010 Autor Odesláno 9. říjen 2010 tkže zavada odstranena desina šrob s podloškou zapichnuta v gume Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.