vojta.kr Odesláno 7. říjen 2010 Autor Odesláno 7. říjen 2010 jo no Tak na FB sme se potkali včera u go.play fotek Citovat
Fr3sh Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 jako vzdy, nekdo novy vymejsli hovadinky Vojta.kr kasly na to...nvymyslis ani jeden duvod proc mit vlastni klub... Citovat
vojta.kr Odesláno 8. říjen 2010 Autor Odesláno 8. říjen 2010 v pohodě už do mě nemusíte jet pecky budte v klidu Citovat
hanci.miso Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 No ja by som dal zraz len 106 to by sa snad ujalo Citovat
PAJA106 Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 Však sraz \"jen\" 106 snad není takový problém, stačí aby na to tady někdo udělal vlákno, kde napíše dostatek zjištěných informací, aby to ostatní 106 přesvědčilo k příjezdu. Ale myslím, že by to nemělo mít extremní podobu, že cokoliv vyjma 106 by mělo zakaz vjezdu. Citovat
kujon106 Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 O sraz pouze 106tek sme se kdysi pokoušeli s Kubou. Dopadlo to tak, že sme tam byli ve třech a z toho jen jedna 106. Takže od tý doby na to se.rem Citovat
Jimmy106 Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 jn.. je asi dost nerealny, aby vsichni kdo maji 106ku tak aby meli v jeden den nekdy volno a jeste jeli treba i nekolik set km... ale je to skoda.. kdyz se muzou domluvit kucii s trabosema.. s amerikama.. Citovat
jiri106xs Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 Nás bylo naposledy na Dobruška Challenge 5aut z klubu... Chce to naplánovat co nejdřív, aby s tím termínem prostě lidi počítali. Citovat
Jimmy106 Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 treba na jaro.. aby to vsichni vedeli dlouho dopredu a vzali si v pracich dovoleny a tak. :-) Citovat
jiri106xs Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 Klidně až na jaro... a nejlíp to domluvit současně s nějakou akcí. Třeba Fashioncars Vysoké Mýto To bude zase začátkem května... Citovat
hanci.miso Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 Vedel by som potom vybavit aj posedenie v BA v klube DJ neni problem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.