Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Elektromagnetický parkovací asistent

Leo

Recommended Posts

Nemáte prosím někdo zkušenost s elektromagnetickým parkovacím asistentem (http://www.parkujeme.cz/produkt/parkovaci-asistent-elektromagneticky-bez-vrtani)? Jde mi hlavně o to, jak to bere překážky na kraji vozu (pokud mi to bude signalizovat vzdálenost 0,5m od krabičky a já urazím roh nárazníku tak to asi bude nanic).

Chtěl jsem namontovat u 406 senzory do nárazníku, ale protože by byly moc nízko a navíc je nárazník dole šikmo tak je to trochu problém (do pátých dveří je zatím montovat nechci).

Guest servisman

mám obyč senzory v nárazníku a pohoda sice občas zablbne některý čidlo,ale to záleží jaký koupíš.Jinak tu na foru na break 406 dodělával i Přema někde má i míry, ten dodělával do spodní lišty zadních dveří,já to měl taky ale pak jsem je přendával do nárazníku,stačí pohledat

Asi bych raději věřil klasice,osobní zkušenost teda nemám,ale zase mi není jasné proč ti nejde orig.do narazníku,dodělával jsem senzory přeba na 607 a ok,Oct - ok,Maz121 nikdy žádný problem

Moje původní představa byla, že koupím levné senzory už ve stříbrné barvě za 600Kč, namontuji a hotovo. Jenže ty levné nemají ty správné distanční podložky a tak by směřovaly do zemně (navíc výška by byla jen 40cm nad zemí) a potom to může pípat u každého patníku nebo hrbolku. Dražší mají redukce pro jiné úhly, ale zase jsou černé a nalakování 500Kč a to už jsem i s poštovným na skoro dvou tisících.

mám obyč senzory v nárazníku a pohoda sice občas zablbne některý čidlo,ale to záleží jaký koupíš.Jinak tu na foru na break 406 dodělával i Přema někde má i míry, ten dodělával do spodní lišty zadních dveří,já to měl taky ale pak jsem je přendával do nárazníku,stačí pohledat

Ty témata mám nastudované a právě proto jsem psal, že do pátých dveří je dávat nechci. Tvoje příspěvky jsem také četl (chtěl jsem to namontovat přesně do těch míst jako Ty) a právě z nich se mi potvrdilo, že pokud budou skloněny dolů tak budou pípat i obrubníky. Že nemáš ty senzory rovnoběžně s vozovkou, ale našikmo?

Guest servisman

jsou nepatrně skloněny dolů,ale prodávají se podložky zkosené které jsou pod čidly a tím pádem je dáš kolmo.Jak jsem psal záleží jaký koupíš v jaké cenové relaci já koupil ty nejlevnější,dnes bych bral drobet jiné.

Guest servisman

taky jsem o nich přemýšlel v té černé liště, ale pokud někdo parkuje /ne já ale ostatní řidiči/drbne do té lišty,proto jsem jej dával pod lištu

jsou nepatrně skloněny dolů,ale prodávají se podložky zkosené které jsou pod čidly a tím pádem je dáš kolmo.Jak jsem psal záleží jaký koupíš v jaké cenové relaci já koupil ty nejlevnější,dnes bych bral drobet jiné.

Jaké přesně máš (pokud je znám výrobce) a jaké by jsi koupil?