Pawllik Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Přemýšlím nad koženým volantem do mé 307. Velice se mi zamlouvá tohle : \"ten perforovaný vypadá opravdu pěkně\" http://aukro.cz/item1220687465_volant_peugeot_307_kozeny_novy.html Nemáte ho náhodou někdo, jak je to s kvalitou? [upravil dne 12/9/10 od Pawllik] Citovat
vochy Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Kožený volant mám,ale začal se mi loupat a teď to nevypadá vůbec hezky! Taky jsem na nej koukal na Aukru ,ale zdá se mi ta cena docela velká! Citovat
Pawllik Odesláno 12. září 2010 Autor Odesláno 12. září 2010 Jako jo je to dost ale zatím to vychází nejlevněji co jsem kde viděl a vypadá to mnohem hezčeji než třeba nějaký kožený potah za 500,- Další možnost je třeba tady: http://www.volanty.cz/nabidka.html Tolik bych za to ale nedal... Citovat
sekaj Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Já bych zase řek že ta cena neni špatná.Já jsem origo kupoval za 1600kč a pak jsem ještě scháněl kupce na starý volant,tady ti to odpadá. Citovat
robozv Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 ak je to cena aj s volantom tak je to fajn. Ja som si daval sit volant na mieru a stalo ma to volakedy /cca 3roky do zadu/ 1600sk Citovat
Y2K Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Ja som si daval obsit na 406 a stalo to 100 E Ale je to parada... Povodna koza sla dolu a prisla nova, lepsie a krajsie ako original Citovat
robozv Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 ilustracia [upravil dne 12.9.2010 od robozv] Citovat
Honimír Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Mám pár dotazů, poraďte pls : 1. originální volant Peugeot s kůží stojí 1 600 Kč ? Se dá koupit jako náhradní díl nebo jak ? 2. Je to moc složité ten volant odmontovat ? Zvládne to i průměrně manuálně zručný člověk jako já ? 3. Jak se z toho sundá airbag z toho volantu ? Předpokládám, že s airbagem se to neposílá na pošití. Citovat
Pawllik Odesláno 12. září 2010 Autor Odesláno 12. září 2010 Návod na demontáž máš tady od obr.2: zvládne to každý, nic na tom není. Na pošití se to posílá bez airbagu. Citovat
wojtěch Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 http://individual.717.cz/menu/cenik přemýšlím tady od těch si nechat potáhnout volant.. Citovat
Robocop3 Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 Tiež mám v pláne kožu na volant, nemáte niekto skúsenosti s týmto: http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-kozene-potahy-volantu-maria-cavallo Citovat
robozv Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 Tiež mám v pláne kožu na volant, nemáte niekto skúsenosti s týmto: http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-kozene-potahy-volantu-maria-cavallo to je presne to co mam na volante ale mi to zenska sila osobne na mieru - fakt kvalitna mäkka prijemna koža Citovat
Pawllik Odesláno 13. září 2010 Autor Odesláno 13. září 2010 http://individual.717.cz/menu/cenik přemýšlím tady od těch si nechat potáhnout volant.. Hmm ty vypadají moc pěkně a můžes jsi ho nechat udělat podle svých představ. Jen je blbé že bych byl min. týden bez auta Asi to risknu z toho aukra... Citovat
Robocop3 Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 Tiež mám v pláne kožu na volant, nemáte niekto skúsenosti s týmto: http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-kozene-potahy-volantu-maria-cavallo to je presne to co mam na volante ale mi to zenska sila osobne na mieru - fakt kvalitna mäkka prijemna koža dík, tak to asi skúsim Citovat
wojtěch Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 Pawllik na 307 mají volant který ti obšijí a pak pošlou na výměnu.. už jsem se jich ptal.. já to mám do opavy naštěstí kousek tak si tam pro něj sjedu.. [upravil dne 13/9/10 od wojtěch] Citovat
robozv Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 ...a kde ti to obsivali? v Banskej Bystrici Citovat
Pawllik Odesláno 13. září 2010 Autor Odesláno 13. září 2010 Pawllik na 307 mají volant který ti obšijí a pak pošlou na výměnu.. už jsem se jich ptal.. já to mám do opavy naštěstí kousek tak si tam pro něj sjedu.. [upravil dne 13/9/10 od wojtěch] Tak to mas v pohodě, já už to mám trochu z ruky To bude fajn pokud to tak půjde, zkusím se s nima nějak dohodnout. Bude sranda něco vybrat, těch kůží tam mají strašně moc druhů Díky. Citovat
wojtěch Odesláno 14. září 2010 Odesláno 14. září 2010 mají ale takovou kterou potřebuji zrovna já asi ne. :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.