Přejít na obsah
mattoni1425

Seřízení světel od fy SONAR

Recommended Posts

Zdravím Vás pánové, hledal jsem na foru i netu jak se seřizují světla Sonar na mém autě. nikde jsem ale nic o tom nenašel. mohl by mi někdo poradit? jelikož jsem dal na auto stavitelný podvozek a nyní je mé auto takzvaně do klínu svítím si světlama cca 3 metry před auto potkávačkama a dálkovýma svítím tak jako normální auta potkávačkama.

když jsem s ivčera prohlížel světla zvenku z blízka vidím tam jakoby clonu která rozděluje čočku na horní tmavou polovinu přes kterou světlo nejde a dolní propustnou . dá se nějak tato clona nastavit aby ybla výš a mě tudíš svítila světla dál?

jelikož se blíží měsíce, ve kterých budeme jezdit více za tmy než za světla, alespoň já jako pracující to tak mít budu, chtěl bych s tím něco udělat. Děkuji za rady. pokud tu někde je takové vlákno dejte mi odkaz a tohle smažu

post-0-14109612694899_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem asi úplně blbej a mám obě ruce levý. včera jsem s kamarádem sundal motůrek a zjistili jsme že světla (čočka a parabola od dalkovýho světla) jsou uvolněné, tudíž místo aby mi to motůrek přitahoval nebo oddaloval tak to talčil dopředu protože nebyl zacvaklý v mechanismu a já si svítil metr před auto. sundala se krytka na žárovce, přitáhla čočka s parabolou, nasadil se motůrek správně do plastového uchycení a ejhle světlo jde seřídit svítí přesně jak má a já už i vidím. Takže šikovné české ručičky, ale né MOJE. a to jsem chtěl už světla rozebírat podle předchozího odkazu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku