Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Sedačky,tapeci,zadní světla,gumy,zrdcátka,boční okénka prodáno:D

ještě tady mám:

origo poklice na 106tku 13tky-400kč

čerpadlo a nádrž s plovákem-1200kč

zadní okno i s víkem-500kč

spínačku s klíčem i s hřídelí-600kč

topení-500kč

střešní okno-šíbr-500kč

těhlice s tlumičema komplet obě-1000kč

sportovní péra-3cm-400kč

elektrické servo i s řízením-2500kč

sylendbloky motoru od 200kč do 400kč

pravá poloosa-600kč

motorek předních a zadního stěrače-kus 500kč

chladič-300kč

sahara-300kč

zadní rallye lemy-400kč

levé i pravé dveře s oknem,klikama-cena za kus 500kč

vnitřní zpětné zrdcátko-150kč

zadní boční stěny kus 200kč

víčko se zámkem a klíčem-200kč

zadní plato-400kč

přepínací pačky-400kč

středový díl výfuku bez tlumiče-400kč

levé rameno kompletní-300kč

autobaterie,zn.starline,45tka-500kč

zámky do dveří+2 klíče-400kč

origo pružiny-600kč

4plynový vzpěry na kufr a přední kapotu kus 100kč

koleno výfuku-hned to pod svody+lambda sonda BOSCH-500kč

chlazené kotouče+destičky-komplet-500kč

řuční brzda i s lanovodama-500kč

+nějaký plasty,interierový doplňky,atd...:D

Nějaký díly z 205tky:

poloosa na 1.9D

ofuky skel

levé i pravé okno do dveří

[upravil dne 15/1/11 18:11 106sťák]

[upravil dne 16/1/11 13:16 106sťák]

[upravil dne 17/1/11 15:11 106sťák]

[upravil dne 20/1/11 16:38 106sťák]

Odesláno

O ten volant bych měl možná zájem, ale 400kč se mi zdá moc. Kdyby si ho nemohl prodat a byl ochotnej jít na 250kč, tak se domluvíme. ;) Nemusí to být samozřejmě hned, třeba ho za ty 4 kilča prodáš.

Odesláno
O ten volant bych měl možná zájem, ale 400kč se mi zdá moc. Kdyby si ho nemohl prodat a byl ochotnej jít na 250kč, tak se domluvíme. ;) Nemusí to být samozřejmě hned, třeba ho za ty 4 kilča prodáš.

co ty na to kompromisně 300kč?

Odesláno

Jestli myslíš včetně pošty, tak jo :) Jestli ne, tak se pro něj někdy, až budu mít cestu, zastavím. Zase tak nutně ho nepotřebuju, takže mi ho případně rezervovat nemusíš.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...