jadek Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 Prosím info o tlumičích a poloose levé. + ceny... vše do SZ díky možná bych měl zájem i o podložky, vše napiš Citovat
MIHUL Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 Motor,posli mi cenu do SZ,myslim ze sem byl 1.v poradi kdo se ptal hned jo,diky Citovat
Fr3sh Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 starter, vrtule ze sahary, prevody, motor Citovat
Lentilka Odesláno 19. prosinec 2010 Odesláno 19. prosinec 2010 ondro on ale nema origo rally převodovku;) Citovat
Fr3sh Odesláno 19. prosinec 2010 Odesláno 19. prosinec 2010 kurva... co chces za starter? co chces za vrtuly ze sahary? co za motor? co za kola? s gumama a bez gum? Citovat
106sťák Odesláno 19. prosinec 2010 Autor Odesláno 19. prosinec 2010 jj origo je už v háji je tam převodovka z 1.4 55kw Fresh:máš sz Citovat
106sťák Odesláno 19. prosinec 2010 Autor Odesláno 19. prosinec 2010 během tejdna něco nafotím Citovat
106sťák Odesláno 23. prosinec 2010 Autor Odesláno 23. prosinec 2010 http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/prepinaci-packy-pod-vol... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/stredovy-dil-vyfuku-bez... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/zadni-okno-kufru-a-pred... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/cervene-pasy-z-peugeot-... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/budiky-s-otackomerem-na... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/zadni-brzdove-bubny-na-... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/podlozky-pod-kola-na-pe... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/leve-rameno-peugeot-106... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/leva-poloosa-na-peugeot... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/brzdove-trmeny-l-p-desk... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/origo-volant-na-peugeot... http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/koncovy-dil-vyfuku-se-s... Citovat
106sťák Odesláno 15. leden 2011 Autor Odesláno 15. leden 2011 Sedačky,tapeci,zadní světla,gumy,zrdcátka,boční okénka prodáno:D ještě tady mám: origo poklice na 106tku 13tky-400kč čerpadlo a nádrž s plovákem-1200kč zadní okno i s víkem-500kč spínačku s klíčem i s hřídelí-600kč topení-500kč střešní okno-šíbr-500kč těhlice s tlumičema komplet obě-1000kč sportovní péra-3cm-400kč elektrické servo i s řízením-2500kč sylendbloky motoru od 200kč do 400kč pravá poloosa-600kč motorek předních a zadního stěrače-kus 500kč chladič-300kč sahara-300kč zadní rallye lemy-400kč levé i pravé dveře s oknem,klikama-cena za kus 500kč vnitřní zpětné zrdcátko-150kč zadní boční stěny kus 200kč víčko se zámkem a klíčem-200kč zadní plato-400kč přepínací pačky-400kč středový díl výfuku bez tlumiče-400kč levé rameno kompletní-300kč autobaterie,zn.starline,45tka-500kč zámky do dveří+2 klíče-400kč origo pružiny-600kč 4plynový vzpěry na kufr a přední kapotu kus 100kč koleno výfuku-hned to pod svody+lambda sonda BOSCH-500kč chlazené kotouče+destičky-komplet-500kč řuční brzda i s lanovodama-500kč +nějaký plasty,interierový doplňky,atd... Nějaký díly z 205tky: poloosa na 1.9D ofuky skel levé i pravé okno do dveří [upravil dne 15/1/11 18:11 106sťák] [upravil dne 16/1/11 13:16 106sťák] [upravil dne 17/1/11 15:11 106sťák] [upravil dne 20/1/11 16:38 106sťák] Citovat
kujon106 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 Hoď mi sem pls fotku toho volantu, dík Citovat
106sťák Odesláno 15. leden 2011 Autor Odesláno 15. leden 2011 tu je,není ohmatanej,má tam ty vroubky,ta 106tka z který sem to kupoval,měla dost málo najeto http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/origo-volant-na-peugeot-106-bez-airbagu-chrudim-o5055622.html Citovat
s1600 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 Tapeci předních dveří, pane? Cena? SZ, díky. Citovat
kujon106 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 O ten volant bych měl možná zájem, ale 400kč se mi zdá moc. Kdyby si ho nemohl prodat a byl ochotnej jít na 250kč, tak se domluvíme. Nemusí to být samozřejmě hned, třeba ho za ty 4 kilča prodáš. Citovat
106sťák Odesláno 15. leden 2011 Autor Odesláno 15. leden 2011 O ten volant bych měl možná zájem, ale 400kč se mi zdá moc. Kdyby si ho nemohl prodat a byl ochotnej jít na 250kč, tak se domluvíme. Nemusí to být samozřejmě hned, třeba ho za ty 4 kilča prodáš. co ty na to kompromisně 300kč? Citovat
kujon106 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 Jestli myslíš včetně pošty, tak jo Jestli ne, tak se pro něj někdy, až budu mít cestu, zastavím. Zase tak nutně ho nepotřebuju, takže mi ho případně rezervovat nemusíš. Citovat
milda67 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 já bych ho za ty tři sta bral pokud teda pasuje i na 1,5d [Edited on 15/1/11 22:17 milda67] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.