Jump to content
  • Aktuální cíle darů

106sťákovy trable s otáčkama+inzerce dílů

106sťák

Recommended Posts

Zdravím tak teda podle jakuba106gti zakládám vlastní vlákno...rozhod sem se že zítra vyndám klapku,pořádně vyčistím a vyndám z ní všechny snímače co tam jsou a kdyby byl někdo laskav každej snímač ofotím a pokud by to šlo kdyby mi to někdo popsal co je co...je to jediná a snad poslední porucha co řeším už celej rok nevím co stím:myslim-dneska jsem jel do mcdonaldu do pce a když sem zase zastavil na křižovatce tak mi to houpalo z 1000 na 1100 a najednou na 2000 a drželo to nechápu čím by to mohlo bejt,lambda snad ne to by prý cukalo a netáhlo to mi nedělá,jen prostě na volnoběch...ještě zítra zkusím vyblikat chyby a uvidím za každou radu budu vděčnej:nevim a jěště otázka na co je snímač otáček?K čemu slouží?a jak ho vyndat?

[upravil dne 1/9/10 106sťák]

[upravil dne 6/9/10 106sťák]:(:(:(

[upravil dne 18/12/10 13:30 106sťák]

Tak sem to dnes rozdělal beru to do práce na pročištění...koukal sem na klapce jak je to označený že sem jako když byla zavřená tak tam byla stejně škvíra to by taky mohlo bejt na otáčky že ano?

[upravil dne 2/9/10 106sťák]

post-0-14109612591259_thumb.jpg

Původně zaslal: 106sťák

Tak sem to dnes rozdělal beru to do práce na pročištění...koukal sem na klapce jak je to označený že sem jako když byla zavřená tak tam byla stejně škvíra to by taky mohlo bejt na otáčky že ano?

prosím jak se ještě říká tomu kolečku co je v klapce?

Zdravím...kruci tak mi to dnes zase na křižovatce houpalo vyřadil sem a bylo to normální,ale po chvíli to začlo kolísat 1000-1200,ale i 800-1000 tak nevím co to má znamenat,krokáč je měněnej,svíčky,kabely taky,benzín je ze shellky,klapka a snímače pročištěny,jen porád nevím ten map senzor-snímač podtlaku sání,a když sem to chtěl vyblikat tak mi to nic neukázalo,pač sem měl předtím vypojenou baterii,nikoho nic nenapadá,krom toho že to mám vyhodit ze skály ?:roll

Třeba to je předzvěst toho, co se dělo mně. Všechno to najdeš tady:

Tehdá to vyřešila nová váha vzduchu za cca 1500kč.

Jo a btw - oprav si tu nehoráznou hrubku v nadpisu - \"106sťákovi trable\" je samozřejmě špatně, správně je to \"106sťákovy trable\" ;)

[upravil dne 5.9.10 kujon106]

měl jsem ted téměř podobný problém, někdy mi otáčky lítaly na 2000, a někdy zas na 500:) pročistil jsem klapku, po vyčištění už nělítaly vubec nahoru ale nízko sedávaly pořád. Nakonec to byl celkem jednoduchej problém a to nedostatečný kontakt v Map senzoru. Takže po pročíštění klapky a utěsnění map senzoru je vše OK