Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Tuning světla na coupe 406.

Devr

Recommended Posts

Zdravím , pátrám ale nějak se mi nedaří najít nějaká pěkná světla na coupe zadní , ale hlavně přední. Přední by se mi nejvíce líbily kombinovaná s denním svícením, která se dají koupit snad na všehcny auta , ale na coupe jsem je nenašel.

Nevíte o něčem , nebo máte je někdo na coupe nějak šikovně dostavěná světla pro denní svícení?

Dumal jsem místo mlhovek, ale to by se muselo nějak doladit.

Když jede nějaké auto a jsou tam ty ledky, nemyslím někde v nárazníku, ale přímo ve světle , tak to vypadá dobře.

Jinak světla na coupe jsou v pohodě, ale asi jsem nakaženej těma ledkama co potkávám ;).

No, uvidíme co na to ostatní.

[upravil dne 29/8/10 Devr]

Ty ledky jsou otresny kdyz na ochcavce vidim svetla zbalastena z audiny... a vim ze je to mrdka china... jedno svetlo sviti vic jedno min... mno proste humus..

406 je krasne auto samo o sobe a proto na nej zadny vyrobce zadne alternativni svetla nevyrabi... jenom ten silenej vopruz tech zadnich... jinak neni nic... kluci si tu upravovaly normalni svetla sedan/kombi ael coupe nikdo nepotreboval.

bolo by to uplne zbitocne pchat na predok take svetla keby sa aj take robili lebo by to nemalo ten \"audi efekt\" pac tie ledky by si musel mat zapnute aj so sretavackami jak su treba tie cunske na ochcavke jak sa tu spominalo inak by si riskoval technicak...

Musím se připojit s názorem k většině. Coupé žádné úpravy nepotřebuje.

A co se týče těch audi LED světel, tak to vypadá dobře jen na pár autech a většinou je to origo, žádnej dodatečnej china bastl tuzing.