shark734 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 a o vyssiu spotrebu kedze sa ten bordel musi spalovat.... Citovat
wooody Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 egr to akorád krásně zasírá, když sme u kámoše na A3 sundaly sání a viděli nános sazí a průměr sání cca poloviční, šel pryč hned Citovat
MIHUL Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Jak poradit cloveku ktery ani nepozna ze ma v motoru turbo? Citovat
MCabman Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 väčšie turbo (v extremnych prípadoch doložiť ešte jedno), väčší IC, kat off, egr off, dobre to potom chipnúť a máš peknú kopu koníkov Citovat
foxo Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 a o vyssiu spotrebu kedze sa ten bordel musi spalovat.... kazda sranda \"v mene emisii\" neco stoji, ale po zaslepeni EGR som nespozoroval znizenu spotrebu, a ani nic ine, ci uz zvysenie alebo znizenie vykonu alebo krutaku... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.