pyrone Odesláno 23. srpen 2010 Odesláno 23. srpen 2010 pri tychto extremnych teplotach som si vsimol jednu zaujimavu funkciu mojho auta. po nastartovani rozhoruceneho auta alebo dlhsom stani v kolone pri velmi teplom pocasi mi klima 1 minutu bezi potom 2-3 minuty nic, potom sa zase na minutu rozbehne a tak dookola. ked sa pohnem a idem dlhsou neprerusovanou jazdou tak chladi ako besna. neviete co tomu je? len pre info, auto ma cca 5 rokov a nebolo tam menene chladiace medium. Citovat
janou Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 skontroluj ci sa toči ventilator na chladiči aj pri zastavenom aute , možno nestíha chladiť . Ventilatory by mali mať niekoľko stupňov rýchlosti v zavislosti od teplôt. Citovat
pyrone Odesláno 24. srpen 2010 Autor Odesláno 24. srpen 2010 nie ventilator klimy vypne tak isto s celou klimou, mne to tiez pripada ze nestiha to dochladit medium tak prestane. je to mozne pri automatike? lebo ked na druhom aute s manualnou klimou zapnem klimu tak ide stale, nevypina a chladi ako besne Citovat
Guest ZZ Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 dělá mi to také, proto zapnu nejdřív odmlžování oken - jde studený vzduch na okna, když se okna ochladí tak vypnu a klima už jede normálně Citovat
Ferry Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 je mozny, ze namrza vyparnik, kdyz klima chladi na maximalni vykon, takze potom jednotka na chvili odpoji kompresor, aby se vyparnik zase odmrazil Pokud klima bezi naplno bez prestani, pak v ni nejspis chybi nejake chladivo a uz nema takovy chladici vykon, takze pak vyparnik nenamrza a RJ nemusi chlazeni prerusovat Citovat
jk.jajo Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 toto robí presne aj mne,cestov na dovolenku mi odpadla vrtula v predu na motore -to som zvedavý prečo??rozmlatilo ju na sračku-,može to byť aj tým že klíma blbne bez toho ventilátora..??čaka ma cesta 1150km ešte z dovollenky tak by som rad došiel..dik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.