Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405 1.9 SRi wild thing


tride

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych vám představit svůj kostitřas :)

Peugeot 405 1.9 SRi rv.1991 ........ 1905ccm - 89kw/ 5500ot/min.

servo, el.okna přední, el.šíbr, anatom. sedadla, ...... orig. křídlo, orig. lízátko pod nárazníkem, sníženej předek, zrcátka alá tjůning, poslední díl výjucku Lighting, dobovky alu EXIP 7x15, et18, pneu TOYO Proxes T1R 195/50....

PROSTĚ PRĎOCH !

Auto sem koupil nedávno, před měsícem. Zatím mě auto vcelklu baví, jelikož sem zatím jezdil jen KADLA KADLA a přechod na 2litrovej benzín je prostě.....chápete :)

Auto má na svůj věk zachovalou kastli, pozink je parádní věc, jedíná koroze je v kufru, kolem šroubu od rezervy....ale to bude asi klasika. Asi největší problém jsou tlumiče- jsou totiž K.O. což se nejvíc projevuje na zadní nápravě, předek má kratší pružiny, možná i tvrdší tlumiče, auto se tak chová.

Přikládám nějaký fotky, postupně se auto bude dávat do kupy, jelikož je to můj první FRANCOUZ tak budu rád když někdo porádí, určitě budu na větvy hodněkrát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je vidět jak je promáčklej blatník a dverě, ale nic strašnýho, lak není popraskanej. Nárazník je potřeba poopravit, nástavec nemá zapojený mlhovky a je ho potřeba dolícovat a pořádně přidělat.

943_39964_1164864379064_1751543285.jpg

[upravil dne 24/8/10 tride]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten výjuck je docela extrém (JE!) no ale zatím ho nechám, možná se s ním eště hejbne, nelíbí se mě ty roury jak prdí do nebes......chtělo by to něco decentnějšíhom ale zas jak pěkně prdí při ubrání plynu....:aut

303_39964_1164864459066_1751543285.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za kvalitu fotek jsou z mobilu, nafotím kompaktem víc fotek a dám je semka.

Jinak autlo sem koupila fakt levně, myslím že není odepsaný a chtěl bych ho alespoň dost přiblížit origo stavu. Vyměnit tlumiče jsou nutnost, zadek je fakt v kaši! Takže časem asi tvrdší tlumiče, snížit prdel - proč to sakra nemá normální nápravu s pružinama ?? :bojim

Pneu není na fotkách, ale pořídil jsem TOYO Proxes T1R za super cenu, první investice !!!!! :roker

Jinak doufám že se alespoň trochu líbí, je to přesně styl kterej se mě libí, moc nemusím tjuning, takže na zem, kola s límcema, výjuck bez stř. tlumiče a bez katu, do budoucna folie, předek je podle mě ideál, možná se podnárazník trošičku protáhne dopředu.....

To je zatím alespoň nějaký info, je to můj 1. Peugeot, tak doufám že se povede z něj udělat pěkný auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no předchozí majitel tam dal ten komín prý že ho měl doma, tak ho tam hodil, origo výfuk asi umřel. Zrcátka byly v elektrice, někdo mu je ukopl či co a nejlevnější řešení byly tyto....

Přítelkyně souhlasí, rouru pryč prý ! :D a já s tím souhlasím, ve 130 na 5ku je to fakt opruz.....

Ty kola kdyby byly 16ky, tak by to vypadalo lip, ale treba az se posadi prcka tak to bude vypadat jinak.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ten výfuk čo najskor vymen, a hned po nom tie späťáky, najlepšie za origo..

kolesá fakt moc pekné, 405ke pristanú

inak vitaj v klube, konečne pribudla aj nejaká 405ka :papa

edit: a trošku menšie fotky, najlepšie 800x600, lepšie sa to pozerá.

[upravil dne 24/8/10 NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za přivítání :))

Zrcátka jsou už takovej kýč, ale zase na druhou stranu bych chtěl vymyslet nějakou alternativu, páč origo se mě fak nelíbí :P

Výfuk je rup,lej někde pod svodama, je vysypanej kat, takze pryc s nim, ale nechci takovej hučák, uvídime.....

Kola sou fak super, hlavně jsou kvalitní, jsou po renovaci, ale uz sem objevily nejaky skrabance na hrannach limce, a to si fakt davam potor !:mad: na vyvažovačce se dávalo na jedno kolo 140g , to je dost, tzn jedno je bouchlý na límcu, druhý je krapet vyosený, ale kupodivu se volant netřepe ani žádné rapidní vibrace nejsou cítit....ale kvalita se nezapře :)

ORIGO EXIP

247_wheel_tn.jpg

přemýšlím jestli kola hodit do tohodle barevnýho provedení....líbí se mě ti, ale někde sem zaslechl od kamarádů že by byly dobrý v bílé, mě se líbí bílý paprsky a leštěný límce....nevím....černá zmenšuje tak tu určitě ne!

Jinak auto zase tak v pěkný není, lak je poškrabanej, kapota je celkem dojebkaná...nárazníky taky, je to prostě stará kára ! Jinak koroze skoro vůbec, což je základ.......

to KLOUB: Podnárazník se moc nevidí, sem rád že ho mám, podle mě vypadá líp než mi16 naraznik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak zkusím nějak VT, ikdyž sem to nikdy nedělal, pokusím sem o nějaký barevný kombinace....právě ty černá střdy mě příjdou takový okoukaný, chtělo by to nějakou uchylarnu :roll .... ne, přehánět to nebudu :D Ale měl bych sehnat podložky do zádu, aby kolo bylo s lemem stejně jako vepředu, jak jsou ty kola zapuštěný vtadu, tak to vypadá divně....Jo ale když se naskytnou BORBET A 7,5 x 16 a 9 x 16 .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tride

no tak zkusím nějak VT, ikdyž sem to nikdy nedělal, pokusím sem o nějaký barevný kombinace....právě ty černá střdy mě příjdou takový okoukaný, chtělo by to nějakou uchylarnu :roll .... ne, přehánět to nebudu :D Ale měl bych sehnat podložky do zádu, aby kolo bylo s lemem stejně jako vepředu, jak jsou ty kola zapuštěný vtadu, tak to vypadá divně....Jo ale když se naskytnou BORBET A 7,5 x 16 a 9 x 16 .....

ehm, před tejdnem sem 7,5ky prodal, a 9ky se snad ve 108 nedělaly, nebo strašně málo..... nesehnatelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval bych poradit...mam problem s brzdama...treba kdyz jemne dobrzduju v male rychlosti, nebo nejvic to dela kdyz couvam a pribrizdim tak me pokope brzdovej pedal, jako kdyby abs, pritom sou ale cidla odpojeny a plandaji tamm jenom tak !!!!! dival sem se ze nektery modely mely nejakej francouzkej upgrade, neco jako brzdovej valec v tjuningu :D celkem me to vadi, protoze treba na sterku nebo za mokra je to fakt neprijemny....

Stalo se nekomu to stejne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...