Mishanthrope Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 Tak jsem se chtěl taky blýsknout svojí leštěnkou, ale než jsem ji stihl vyfotit, tak už vypadala zase takhle Citovat
Guest mischko11 Odesláno 11. září 2010 Odesláno 11. září 2010 aky odtien blata si pouzil ? =D Citovat
Mishanthrope Odesláno 27. září 2010 Odesláno 27. září 2010 Jo, to už nevím, ale na srazu v Lednici to zase vypadalo podobně . Viz fotku, co vyfotil pipistrel: http://213.215.107.79/fotoalbumy/363/024/mf_363024768_1719204f2a672284f47c2aa1e00880ba.jpg Citovat
Mishanthrope Odesláno 27. září 2010 Odesláno 27. září 2010 Tak až zítra přijedeš na kafe, bude nachystaná voda a houba a můžeš se do toho hned pustit . Citovat
Mishanthrope Odesláno 27. září 2010 Odesláno 27. září 2010 Mohlo by to vypadat asi takhle: [upravil dne 27/9/10 od Pe.Tr] [upravil dne 27/9/10 od Pe.Tr] Citovat
Guest mischko11 Odesláno 26. listopad 2011 Odesláno 26. listopad 2011 tak ahoj ve 207:) vitaj ............ ja som sa uz dochvalil kedze auti rozobrate v servise [upravil dne 28/11/11 17:54 od mischko11] Citovat
Mishanthrope Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 tak ahoj ve 207:) Vítej mezi 207 . Mimochodem, pěkná barva . Citovat
ozzy56 Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 ale chlapyy:mad:, koupil jsem vlastně ,,staré\'\' auto--208ma se začala prý už vyrábět Citovat
pipistrel Odesláno 29. listopad 2011 Odesláno 29. listopad 2011 no lenze kupis ju najskor cez leto 2012 Citovat
buga Odesláno 29. listopad 2011 Odesláno 29. listopad 2011 no lenze kupis ju najskor cez leto 2012 alebo skor v nemecku Citovat
Modzillo Odesláno 29. listopad 2011 Odesláno 29. listopad 2011 208-čka bude v prvej fáze uvedená v D, F a SK a to v marci alebo apríli. Objednávky sa pravdepodobne budú dať zrealizovať o niečo skôr... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.