F.I.K Odesláno 9. srpen 2010 Odesláno 9. srpen 2010 Neměl by někdo schéma zapojení elektronickýho tachometru? Konkrétně na 306. Citovat
F.I.K Odesláno 11. srpen 2010 Autor Odesláno 11. srpen 2010 Nikdo nic? vždyt jsou to jen tři káble. a já nemůžu nic najít at dělám co dělám. Citovat
martis Odesláno 11. srpen 2010 Odesláno 11. srpen 2010 aky mas kod motora? co viem tak podla toho sa to deli ,mam doma schemy ale je to 406 ew10j4 a to neviem ci bude rovnake,na servicebox nemam pristup ku platenym schemam. Citovat
F.I.K Odesláno 12. srpen 2010 Autor Odesláno 12. srpen 2010 Kod motoru je NFZ, od snímače vedou tři kabely, z toho prostřední je kostra. Klidne mi hod i schéma z jinýho, já už si s tím nějak poradim. Díky Citovat
Guest servisman Odesláno 12. srpen 2010 Odesláno 12. srpen 2010 takže co jsem koukal jsou tam 3 piny 1 je + 2 je - 3 vede k budíkům a řj motoru snímač rychlosti poz 28 postačí ?? [upravil dne 12/8/10 honza406] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.