Andreww Odesláno 22. duben 2011 Autor Odesláno 22. duben 2011 Přemýšlím, že ji hodím do barvy auta Citovat
silvar Odesláno 22. duben 2011 Odesláno 22. duben 2011 vypada to jako by to tam bylo odjakziva Citovat
Guest StibTo Odesláno 22. duben 2011 Odesláno 22. duben 2011 woooow docela to tomu i slusi ..a co v tom budes vozit ted v lete ? Citovat
Stráňa Odesláno 22. duben 2011 Odesláno 22. duben 2011 ty jo pěkná rakev, zrovna do budoucna uvažuju že jí budu muset taky pořídit nebo větší auto:D, můžu se zeptat na kolik vyšla a to máš uplně novou, když tak i kde si ji kupoval, díky:D Citovat
Andreww Odesláno 23. duben 2011 Autor Odesláno 23. duben 2011 Díky klucííí Stibto: Teď tam je jen na zkoušku. Potřeboval jsem zjistit, jak se to při jízdě chová. Jel jsem 160km/h (tachometrových) a pohodička Stráňa: Je starší, ale zase origo Peu Koupil jsem ji z Aukra (ale až po konci aukce) a cena 3500,-Kč i s poštou. Citovat
ferrari Odesláno 24. duben 2011 Odesláno 24. duben 2011 Heh, mne sa to tiež veľmi páči a tiež som o takom omsi uvažoval...ale nie je to príliš malé (som zvyknutý na truhlu na Passate kombi, možno preto mi to tak príde)...aký to má objem? Citovat
Stráňa Odesláno 24. duben 2011 Odesláno 24. duben 2011 Tak to si udělal zase krásnej kup:D, myslim že to vůbec nevadí že je starší, za tu cenu a ještě originál Pug:potlesk Citovat
Andreww Odesláno 24. duben 2011 Autor Odesláno 24. duben 2011 ferrari: Je menší, než jsem čekal. Pán uváděl v inzerátu, že je 160x80, já jsem ale naměřil jen 140 Ale nevadí, budu používat stejně hlavně na léto a nic dlouhého Stráňa: Vždyť mě snáš ne? Mé heslo je \"dobře a hlavně levně\" :D:D [upravil dne 27/4/11 08:01 Andreww] Citovat
Andreww Odesláno 30. duben 2011 Autor Odesláno 30. duben 2011 Dnes jsem se nudil, tak jsem přestříknul světla a zkusil je na auto. Ale už jsou tam zase origo a tyhle asi prodám Citovat
Stráňa Odesláno 30. duben 2011 Odesláno 30. duben 2011 už si je ale jednou měl na autě na tom prvnim ne, taky jsem je chvilku měl barva vybledla, tak šli zpátky originály a světla jsem prodal:cool: Citovat
Andreww Odesláno 1. květen 2011 Autor Odesláno 1. květen 2011 Přesně tak, byly na starém To blednutí je jediný problém Tyhle fotky poslouží hlavně pro prodej. Citovat
MilanF1 Odesláno 1. květen 2011 Odesláno 1. květen 2011 Kdyby to nebledlo, tak bych si je možná vzal, ale to by sis je zase nechal Citovat
Andreww Odesláno 1. květen 2011 Autor Odesláno 1. květen 2011 Nenechal. Já jsem prostě přešel na origo a u toho už zůstanu Asi... Citovat
Andreww Odesláno 21. květen 2011 Autor Odesláno 21. květen 2011 Došlo na výměnu vzducháče, takže jsem přešel na vložku K&N Citovat
Andreww Odesláno 21. květen 2011 Autor Odesláno 21. květen 2011 A jak jsi spokojený? Od určitých otáček to má rozhodně lepší tah Jetště to musím někde skusit naplno. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.