Andreww Odesláno 25. březen 2011 Autor Odesláno 25. březen 2011 jako kdyz vyndavas konektor navigace nebo autonabijecky napr ? tak to je blby no .. ale to je ta spodni cast stredniho dilu co je normalne schovana za tou dolni tretinou co ? jenze ta to vlastne moc nepridrzi kdyz je v ty prostredni nacvakla Přesně tak. Ten díl je tam přichycený šroubem, a protože je to rozlámané, tak to drží tak málo Citovat
Mizlerek007 Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 uvažuj .. já jsem taky nechtel a nakonec jsem naprosto spokojenej... vypadá to o mnoho líp než seriová koza... chytám pomalu woodyho moresy Citovat
Guest StibTo Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 jako kdyz vyndavas konektor navigace nebo autonabijecky napr ? tak to je blby no .. ale to je ta spodni cast stredniho dilu co je normalne schovana za tou dolni tretinou co ? jenze ta to vlastne moc nepridrzi kdyz je v ty prostredni nacvakla Přesně tak. Ten díl je tam přichycený šroubem, a protože je to rozlámané, tak to drží tak málo ja mam zase rozesrany na jedny strane drzak hodin/teplomeru takze to drzi jen na ty druhy strane .. to casem taky nejak prichytim snad Citovat
MilanF1 Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 Mizlerek, asi budeš Woody II. Já auto dolů nepustím, jelikož doma nemám rovinu a v určitých místech mám lízo jen 4 cm nad zemí :-/ Třeba včera sem parkoval ve městě a přehlíd jsem, že tam je vyjetej dolík a hned jsem tam spadnul. Samozřejmě celé lízo se ohlo, ale naštěstí je gumové. Já bych prostě ten nižší podvozek nemohl mít, někde bych urval nárazník. Já auto mám na jezdění, ne na parádu Nechci andrewwa odrazovat, sám se musí rozhodnout ... hlavně taky kudy jezdí, aby neřešil, že mu na nárazníku třeba něco chybí ... stačí nechtěně brknout a může se urvat držák mlhovky (já je mám oba urvané, ale od předchozího majitele). [upravil dne 25/3/11 12:05 MilanF1] Citovat
Stráňa Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 tohle moc pěkná 306ka:potlesk, jak je psáno výše po tobě bych chtěl kupovat auto;) Citovat
MilanF1 Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 Stráňo, kdyby to měl v naftě, tak do Andrewwa budu dloubat, kdy to bude prodávat Citovat
Andreww Odesláno 25. březen 2011 Autor Odesláno 25. březen 2011 Mizlerek007: Momentálně na to nejsou ani finance, ale jinak váhám kvůli každodennímu ježdění do práce. A nevím jakou vybrat správnou variantu. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 25. březen 2011 Odesláno 25. březen 2011 MilanF1: jj já si myslel hele uplně to samé ... někdy nahraju cestu k našemu domu je to trochu polnacka, ale fakt je ze musim jet 30max ale když najedu na hezkou silnici fakt si to užívám... nekde jsem teda pomalejsi, ale to mi vubec nevadi Andreww : já s nim dene najezdím kolem 100km... někdy i 250km a bez problemu a to tu jsou cesty v katastrofickym stavu, jako asi vsude [upravil dne 25/3/11 12:11 Mizlerek007] Citovat
Andreww Odesláno 25. březen 2011 Autor Odesláno 25. březen 2011 Hoši díky, ale neprodám Musel bych začít zase znova Mizlerek007: Taky najedu cca 100km denně. Pokud bych to dával dole, tak vzadu jen o zub a předek dorovnat, spíš jde o to, jaký podvozek bych použil. Citovat
Andreww Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 Konečně jedna vyvedená sobota 1. Vyměněny výdechy na střed. panelu za nepodřené díky Stibtovi. 2. Namontován zadní trn na autorádio proti vybracim (originál byl o 19mm kratší, než jsem potřeboval). 3. Opraveno podsvícení ovládání topení a klimy. Nakonec jsem musel i pájet 4. Opravena a zpevněna spodní část středového panelu. Při vytahování zapalovače apod. se celý hýbal. A jedna nepříjemnost. Minulý týden se mi cestou z práce začalo kouřit zpoza volantu. Po ohledání jsem zjistil zkrat v páčce blinkrů (klasika...kovové piliny). Doma rozebráno, vyčištěno a naštěstí vše šlape jak má [upravil dne 4/4/11 12:13 Andreww] Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 1. Vyměněny výdechy na střed panelu za nepodřené díky Stibtovi. Rádo se stalo ! Citovat
MilanF1 Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 Pěkně sis hrál ... já jsem zase blbnul s reprákama Citovat
Andreww Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 V sobotu se holt dařilo. Jen jsem ještě nestihl umýt..opět Hlavně mě se*e, že mi strašně práší přední desky Pán měnil před prodejem a nevím co použil. Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 To nastve ja jsem se zase na popud tady z fora vcera koukal na svy brzdovy kotouce mel jsem kolo dole a fakt jsou nepravidelne vydreny zajimalo by me co s tim je nebo co mi tam davali za desticky ... Kazdopadne je to pruser jelikoz se to pak zase bude muset jedine menit dohromady .... Kua Citovat
MilanF1 Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 Stibto, však tam brzdy nemáš dlouho ... nedělali ti to snad v autorizáku? Citovat
Andreww Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 To bych viděl na to, že ti někde přidírají destišky Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 Je to tam od zari 2009 tj 27000 kilometru .. a delali to na Chodove (P4) u Federal Cars .... ..ale jak rikam - dokud to brzdi a dobre neni duvod to resit Citovat
Andreww Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 Uvidíš Jinak jsem teď volal s pánem a tento týden mi konečně odešle kožený volant Citovat
silvar Odesláno 6. duben 2011 Odesláno 6. duben 2011 ahoj tak dneska jsem tě konecne potkal kurnik ta barva je super,nadherna modra. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.