Andreww Odesláno 9. březen 2017 Autor Odesláno 9. březen 2017 Jedna skoro aktuální fotka. Ale už je opravené. Aspoň tam konečně nemám ten škrábanec Někde se mi ten led na baráku schoval a v noci mi chtěl vybrat auto Citovat
radim.1008 Odesláno 9. březen 2017 Odesláno 9. březen 2017 No pěkná dírka. Ještě, že s tím neodjel. Citovat
Andreww Odesláno 12. březen 2017 Autor Odesláno 12. březen 2017 No hlavně, že nepršelo. Tu plachtu jsem přes auto přehodil až ráno, když jsem to našel. Citovat
MilanF1 Odesláno 12. březen 2017 Odesláno 12. březen 2017 Máš štěstí, že jenom okno, to se dá lehce vyměnit, ale díra ve střeše by byla horší. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.