Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1. MINI-sraz 406 Coupe


tomaso-t2

Recommended Posts

Po předchozích diskuzích, jsme se shodly na tom, že by bylo fajn, kdyby jsme uspořádaly minisraz našich kupátek. Proto zakládám toto vlákno, kde si můžeme dohodnout termín, místo a další podrobnosti ohledně konání.... Jako první bych asi domluvil místo, takže neváhejte a přispívejte kde by jste sraz chtěly..... až budou alespoň 3 návrhy, tak dáme hlasovat, aby hlasování bylo platné, musí hlasovat alespoň dohromady 6 majitelů kupátek, místo které dostane největší počet hlasů bude místem konaní 1. MINI-srazu 406 Coupe :super

Můj názor:

Okolí Karlštejna... celkem pěkné cesty, spousta zatáček, krásná krajina= hezké fotky , dost restaurací ... nebo pokud má někdo k dispozici chalupu s velkou zahradou....??? :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlstejn mi prijde hodne daleko pro slovenske ucastniky a koneckoncu i pro mne. je mi jasne, ze vdycky to bude mit nekdo dal a nekdo bliz. pro mne neni problem jet tak cca 2x 200 km kvuli 1dennimu srazku...

muj navrh lokality jsou Valtice/Lednice. neznam to tam, ale prostredi je myslim krasne, nalestena skupina Coupé pred nejakym zamkem je super kompozice pro foceni! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lednice JE u Brna a dokonce tam i BUDE velky podzimni sraz - nevidim jediny rozumny duvod, proc by se kupatkari nemohli pridat. Jinak pokud chcete hezkou lokalitu priblizne ve stredu byvale spojene republiky ceskoslovenske, co takhle Valassko (treba okoli Hostyna - http://www.hoteltesak.cz/fotogalerie/ )?

[upravil dne 20/7/2010 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu Lednici bych klidne bral, minulej rok jsem tam byl, v okolí je spousta vinic ( skoro jako Francie:roll ) , taky je to moc hezký kraj... byl bych pro, myslim ze i pro ucastniky z Sk je to misto vice nez super...... tak jestli jste pro tak napiste!!!!!.... no mi kolem Prahy to taky teda budeme mit streku takze aspon to bude fer :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako muzeme to nechat az na ten podzimni sraz, ale zase se mi libi predstava kdy jede kolona treba 10 kupatek za sebou, nebo nejake hromadne fotky kupatek napriklad jak psal chechet, coz by na tom hromadnem srazu vse tak nejak splynulo a na to foceni by se asi ani moc nedostalo, nevim.....jak myslite vy? Zase ale koukam ze je tu dost lidi, kterym se ten napad samotnych kupatek libi a to je dulezity, byl by to takovy unikat ve stredni evrope :super

Tak co jste pro minisrazek v okoli Lednice v srpnu?

To Y2K: tak okruh je v Brne ale nevim jestli by nas tam pustili :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Inak za mna...

Mne nevadi prist v podstate hocikam, dialka ani PHM mi nerobia problemy.

U mna je to horsie s tym volnym casom :)

presne ten isty problem mam zialbohu aj ja.

nedalo by sa zariadit daco v novembri? vtedy som doma

a co sa tyka miesta, to je mi jedno, aj do tramtarie by som dosiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...