Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

ja taky pušťam hudbu len tak v rozumnej hlasitosti :D ale niekedy ma to prepadne a musim to pustiť poriadne nahlas ale vtedy mi tam tie basy chybaju :D preto chcem ten woofer do kufra

  • O 2 týdny později...
Odesláno

To su vyhovorky ...

Prepravky piva sa daju dat aj na zadne sedacky, a takisto woofer je mozne spravit aj na konektor, a jeho vybratie netrva dlhsie ako minutu ...

Zo zadneho plata mozu ist nejake basi, ale urcite nie zo seriovych repro, alebo s nejakych lacnych shitov :)

Nejake basi odtial pojdu, ale to je to iste ako keby som hovoril ze felicia 1.3 MPI ide velmi dobre :D Sice ide, a pre cloveka co mal pred tym skodovku ide aj velmi dobre, ale to je tak vsetko :D

Pri woofri nie je zdaleka povinnost ho mat pre hlasitu hudbu, ide o tie basi, ktore su v uzavretej ozvucnici urcite ine, kvalitnejsie, lepsie, hlbsie ako volne zavesene repra v plate, ktorym uzavrety priestor robi akurat tak kufor :D

Odesláno

O par dni sa taktiez chystam na vymenu audio systemu, nove radio, repro a antena so zosilnovacom.

Nepotrebujem aby mi to hucalo alebo aby mi podskakovalo auto na ceste, ale urcite nepotrebujem pocuvat sum a chrcanie.

Teraz tam mam este origo radio s ovladanim pod volantom a repro. Viem ze do predu by boli komponenty lepsie ako dvojpasmove koaxy, no pre menej narocnych ludi na normalne pocuvanie to dufam bude stacit. Antenu este neviem ako vymyslim, pretoze ju chcem vymenit celu aj s kablom.

Zatial som sa rozhodol pre nasledovne drobnosti

Radio :http://www.alpine.sk/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html

Predne Repro: http://www.magnat.de/index.php?id=2263&L=1

Vie mi niekto ale poradit nieco do zadu? Zadne repro este nemam domyslene a neviem si s tym moc dat rady. Kedze v predu budu len 2pasmove koaxy, ma vobec zmysel davat do zadu nieco ine? Laka ma nieco od JBL alebo Sinus Live. Rozpocet na to je tak od 150 do 200 EUR a kedze je tam mozne zapojit az 20cm ovaly, budem vdacny za nejake mozne namety co by som tam mohol dat. Ak by mi v tomto bol niekto napomocny, bol by som vdacny. :)

Odesláno
Původně zaslal: Lubk0

To su vyhovorky ...

Prepravky piva sa daju dat aj na zadne sedacky, a takisto woofer je mozne spravit aj na konektor, a jeho vybratie netrva dlhsie ako minutu ...

Zo zadneho plata mozu ist nejake basi, ale urcite nie zo seriovych repro, alebo s nejakych lacnych shitov :)

Nejake basi odtial pojdu, ale to je to iste ako keby som hovoril ze felicia 1.3 MPI ide velmi dobre :D Sice ide, a pre cloveka co mal pred tym skodovku ide aj velmi dobre, ale to je tak vsetko :D

Pri woofri nie je zdaleka povinnost ho mat pre hlasitu hudbu, ide o tie basi, ktore su v uzavretej ozvucnici urcite ine, kvalitnejsie, lepsie, hlbsie ako volne zavesene repra v plate, ktorym uzavrety priestor robi akurat tak kufor :D

no ved ako ja to uplne chapem ze pre nekoho kdo ma v aute repra za 20tisic a sadne do ineho kde su len za 5tisic je tu sunt ale pre ineho je to sqele ked tam mal povodne.....ako myslim ze kvalitny zvuk sa da dosiahnut aj s reprom za 5tisic len ked to das na plne to je pocut ze to chrci a co sa tyka toho SW ako ja nepocuvam pump up songy tak na tie basi si fakt moc nepotrpim a v metale su neni zas tak dolezite....

Odesláno

pug306 to ti cely den j*be v aute metal ? Jako neviem, metal urcite nepocuvam :) Ale i pri dobrej rockovej pesnicke urobi woofer svoje, viacmenej pri hocijakej bassgitare :)

A neviem preco vsetci spajaju subwoofer automaticky s tym, ze niekto pocuva to a to, a ze mu to huci na cele mesto ... Troska hlupi nazor, ale dobre ...

I ked mam radio na urovni, ze sa v pohode rozpravam v kabine s ludmi, tak woofer robi stale svoje, a basi s neho su inde ako s repra v plate ... A vobec to nie je az tak draha zalezitost :)

Odesláno

Tak sa mi to lubi. Metal is the best :super:super:super inak suhlasim s Lubk0km, kady laik čo vidi že ma niekto v kufri woofer tak porad že ten počuva pesničky typu TUC TUC, ale zase poväčšine to tak aj je pretože ludia ako Pug306 si povedia že pri metale alebo rockovej hudbe woofer je zbytočny alebo su tie basy neni take potrebne čo je kravina.

Ja sice v aute počuvam prevažne rock ale sem tam aj gothic metal a tam tie basy spravia svoje. Sice nemám neaky kvalitny woofer so zosikom mám len neaky zosik čo som si ve škole vyrobil a s vyhybkou som si do reprakov v kufri pustil len nižšie frekvencie a by si sa divil ako to krasne tu rockovu či metalovu hudbu oživy. Ved načo maju tie bassgitary??? Woofer proste krasne zvýrazni jak bassgitary tak aj kopany bass a je ten poslech potom o inom :D jak bez toho :D

Odesláno

tak mne nej.be ale pokludne hra :D tak rock nema od metalu moc daleko tak pocuvam aj to a ja sa nehadam ze SW by to urcite orvlastnil a by to budilo celkovo lepsi dojem na moje naroky to moc neni treba...mozno casom ked budem mat ine veci zariadene a peniaze bokom...:)

a ten moj naroz s tym ze si davaju SW do kufra len taki ktorim to j.be je opodstatneni z mojho pohladu myslim....i ked jasne nemozem globalozovat vid tu su 2 priklady :D

tak v nasom meste ludia len pocuvaju disco hip hop a ine pre mna nepodstatne veci a ked som este chodil do skoly a staval na autobusovej zastavke tak z 20 aut v 10 j.bali hentake veci na plne gule div auto neodskocilo z cesty tak sa potom nediv ze mam taky nazor :D

Odesláno

ten nazor chapem :D poznám to halvne ked som chodil do školy do Piešťan kde vladne Rytmus :) :) :) v každom aute tam j*bali tie jeho pesničky a im podobne, teda vynimočne auta boli tie v ktorých sedeli dôchodci a postarši ludia ktory take veci nepočuvaju.....ta dnešna maldeš ide dolu vodou :D ...... inak najviac sa viem zasmiať, jak dnes rano stojim na balkone a okolo prejde hrdzava favoritka v plate som videl asi 4 ovaly naukladane, otvore okna dokora, 4 srači v nutri a hip hop na celu ulicu hučal obohateny zvukom z deraveho vyfuku :) no ale to už je OT tak se ospravedlňujem :roll

Odesláno

To uz je OT a uplne zbytocne zacinate hanit iny hudobny styl, aky pocuvate vy :) Chlapci trocha tolerancie :) Ja si tiez myslim napriklad o metale svoje ano :) Ale nedavam to nikdy najavo ... Kazdy sme iny, kazdy mame ine naroky na auto, na oblecenie, na zivotny styl, dokonca aj na znacku malinovky ktoru pijeme, a tak isto mame vsetci radi inu hudbu ...

Za to ze tebe, ci tebe sa HIP HOP nepaci, neznamena to ze vsetkych, co ho pocuvaju, je treba nahadzat do jedneho mecha, a ze vsetci sa automaticky spravaju a obliekaju rovnako :)

Takze fakt len trocha tolerancie.

Odesláno

nj OT jak vysity

na zaver len ja som tym na nikoho neutocil a ak sa to nikoho dotklo nech mi napise sa mu ospravedlnim :) ale mysliim ze kazdy to pochopil len ako skadlenie :)

the end o tomto :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...