lardos Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 ahoj,už delší dobu se vrtám ve svém autě a myšlenuku,že si konečně změním pin kvůli předchozímu majitele mě dosud láká. Jenže bych se chtěl zeptat,jakým přesným postupem ho mohu změnit ?...dík za odpověd Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Stahni si celej manual. Tam to najdeš. - http://radekhurvajz.over.cz/request.php?6 Jinak bych ti spíš doporučil nastavit kod na tovarní nastavení 1111 a pak imobilizer odpojil při nastartovaným motoru, dost často zlobí přelámané dráty a pak jsou jen a jen problemy, ale je to jen na tobě, mužeš pak imobilizer řešit třeba nějakým dodělávaným zabezpečovacím zařizením apod. [upravil dne 1/7/10 Radek Hurvajz] Citovat
čakom Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 nastartujes odpojis kalkulacku a uz se to nezablokuje Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.