Fakir Odesláno 27. červen 2010 Odesláno 27. červen 2010 Původně zaslal: bajza206 SW kola dělaj auto:super To sice jo, ale je potřeba určitá soudnost. Kola sice dělaj auto, ale když použiju příliš velká kola, tak to nutně neznamená, že to bude pěkný. Má to i spoustu nevýhod - zhorší se jízdní komfort, zvýší se namáhání převodovky a poloos, auto bude línější a každá větší díra na silnici bude nebezpečím, že budeš rovnat. Na 307 s tímhle motorem bych si troufnul dát maximálně 17\" kola a to jen v případě, že bych jezdil normální, pohodovou jízdu. Pokud bych měl ambice jezdit sportovně, tak ještě o palec menší. 18\" kola jedině se silnějším motorem. [upravil dne 27/6/10 Fakir] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.