Mírra Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 Zdravím a mám dotaz. Nerozebíral někdo z vás čerpadlo na posilovač řízení? Odešlo ložisko za řemenicí. Jak se na něj dostanu? Čerpadlo už mám venku z auta. Děkuju za každou odpověď. Jedná se o 406 2,1 TD. Míra Citovat
Mírra Odesláno 27. říjen 2004 Autor Odesláno 27. říjen 2004 Tak, odpovím si sám. Čerpadlo je nerozebiratelné, protože to přední požisko je v tělese čerpadla zapertlované! Bez úpravy tělesa čerpadla nejde vyndat. Ale nakonec jsem ho dostal ven, upravil těleso, vyrobil nový kroužek, který bude držet ložisko (jako náhrada toho zapertlování) a dneska půjde do auta, snad to bude v pořádku. Nejhorší bylo sundat řemenici, protože ta je tam nalisovaná, pomohlo až ohřátí propanbutanovým hořákem. Míra Citovat
Radek V. Odesláno 27. říjen 2004 Odesláno 27. říjen 2004 Jo, zlatý český ručičky.......klobouk dolu;) Citovat
Pinďa Odesláno 14. leden 2007 Odesláno 14. leden 2007 Původně zaslal: Mírra Tak, odpovím si sám. Čerpadlo je nerozebiratelné, protože to přední požisko je v tělese čerpadla zapertlované! Bez úpravy tělesa čerpadla nejde vyndat. Ale nakonec jsem ho dostal ven, upravil těleso, vyrobil nový kroužek, který bude držet ložisko (jako náhrada toho zapertlování) a dneska půjde do auta, snad to bude v pořádku. Nejhorší bylo sundat řemenici, protože ta je tam nalisovaná, pomohlo až ohřátí propanbutanovým hořákem. Míra Nemáš nááááhodou nějaké fotečky z opravy???? Neví někdo kolik vydrží to čerpadlo (asi mi odchází)??? Mám nalítáno přes 170 tisíc km. Citovat
OK406 Odesláno 14. leden 2007 Odesláno 14. leden 2007 Taky mě to docela zajímá, kolik vydrží. Mám najeto přes 260000km.:mrk:mrk Citovat
Hafity Odesláno 14. leden 2007 Odesláno 14. leden 2007 Zajímalo by mě to zapertlování. Starší servopumpy měly klasickou ségrovku. Nejhorší je opravdu sundat řemenici. Tu první řemenici jsem zmršil, ale našel jsem systém a na podomácku vyrobeném lisu to jde jedna báseň. Citovat
Pinďa Odesláno 17. leden 2007 Odesláno 17. leden 2007 Takže pořád nic. Nikdo nic neví ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? [upravil dne 17/1/07 Pinďa] Citovat
Pinďa Odesláno 22. leden 2007 Odesláno 22. leden 2007 Tak to u mne nakonec nebylo čerpadlo , ale tato prasklá kladka. Odtrhla se guma od nákolku. [upravil dne 22/1/07 Pinďa] Citovat
Pinďa Odesláno 22. leden 2007 Odesláno 22. leden 2007 Z druhé strany. Jedná se o řemenici průměru 128 mm, šestidrážková (pro klíňák), s drážkou na klínek, upevněná přes středový šroub. [upravil dne 23/1/07 Pinďa] Citovat
Hafity Odesláno 23. leden 2007 Odesláno 23. leden 2007 Takovou řemenici jsem nedávno prodal tuším za 800,-. Možná měla trochu jiný vnější průměr. Byla z 1,8 16V. Citovat
Pinďa Odesláno 24. leden 2007 Odesláno 24. leden 2007 Původně zaslal: Hafity Takovou řemenici jsem nedávno prodal tuším za 800,-. Možná měla trochu jiný vnější průměr. Byla z 1,8 16V. Tak to bude asi ona. :D Jenže v Peugeotu za ni chcou 3935 Kč. Citovat
f3Rd@ Odesláno 25. leden 2007 Odesláno 25. leden 2007 Původně zaslal: OK406 Taky mě to docela zajímá, kolik vydrží. Mám najeto přes 260000km.:mrk:mrk Podle toho jak moc zatacis... :D Citovat
Pinďa Odesláno 25. leden 2007 Odesláno 25. leden 2007 Původně zaslal: f3Rd@ Původně zaslal: OK406 Taky mě to docela zajímá, kolik vydrží. Mám najeto přes 260000km.:mrk:mrk Podle toho jak moc zatacis... :D Horší bylo, že to špatně dobíjelo (a tím pádem špatně startovalo). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.