Guest NiKi406 Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Mám ladene vyfuky, komplet od zvodov vymenene.. chcem sa opytat ci je normlane ked idem napr dole kopcom a nahle uberiem plyn alebo nahle zacnem brzdit pri vysscih otackach a zacne bublat alebo streli obcas z vyfuku ci je to ok? diky za info Citovat
tbarth Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Čeče nevím, ale není tohle jeden z důvodů, proč si lidi montují laděné výfukove potrubí? Citovat
Benžík Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 U 309 s lpg mi to taky dělalo, v servisu řekli, že je to bohatostí směsi a že když jí zmeší tak, aby to nedělalo, tak že to blbě pojede. [upravil dne 13/6/10 Benžík] Citovat
Guest NiKi406 Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Původně zaslal: Benžík U 309 s lpg mi to taky dělalo, v servisu řekli, že je to bohatostí směsi a že když jí zmeší tak, aby to nedělalo, tak že to blbě pojede. [upravil dne 13/6/10 Benžík] ale je to OK? nemoze to nic pokazit alebo nieco? lebo zvuk je nadherny a dole kopcom jak to striela achh hehe ale ze ci je to ok? Citovat
306gti6 Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 je to normalne robi to aj mne... pozri sem: http://www.youtube.com/watch?v=jzlUM-tsBKk [upravil dne 13/6/10 306gti6] Citovat
Guest NiKi406 Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Původně zaslal: 306gti6 je to normalne robi to aj mne.... pekny peugeotik .. obsah a kolko to ma koni? Vyfukove potrubie tam mas ake? [upravil dne 13/6/10 NiKi406] Citovat
306gti6 Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 tak teraz neviem ci vies co znamena GTI6 inak zvody su seriove ale nerezove od Peugeot motosport a od zvodou po koniec je tiez nerez na mieru od AMA..... Citovat
Guest NiKi406 Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Původně zaslal: 306gti6 tak teraz neviem ci vies co znamena GTI6 inak zvody su seriove ale nerezove od Peugeot motosport a od zvodou po koniec je tiez nerez na mieru od AMA..... 2,0 124kW? dobra vahaa ... Citovat
Fr3sh Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Taky mi strili..zaradim, strili, podradim, strili..pustim plyn..strili...takze treba ja jsem spokojenej..ale taky mam origo Peugeot sport rally group N... Citovat
jozefsv Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 mne tiez trochu zabublava pri podradeni Citovat
Fakir Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Je to normální. Mám komplet Supersprint od svodů až na konec a taky to střílí furt. Při ubrání plynu ve vyšších otáčkách je to zcela běžné a často i při podřazení, pokud je výfuk pěkně rozpálenej. Poškodit to nic nemůže, je to jen neškodná exploze nespáleného benzínu v potrubí. V té trubce to má kam expandovat, takže to nemá sílu ničemu ublížit. Můžeš být v klidu. tbarth: ne, to je jen vedlejší efekt. Laděné výfukové potrubí se montuje ze zcela jiných důvodů. [upravil dne 13/6/10 Fakir] Citovat
Shotgun Odesláno 14. červen 2010 Odesláno 14. červen 2010 Mam laděný svody. Střílim pořad,žádnej problem, občas je to rána jak z děla, ale to je karburatorama. Citovat
Nanjua Odesláno 14. červen 2010 Odesláno 14. červen 2010 Vpohodě. Mám to samé u golfa:D a je to vklidu už několik let. Mimochodem ten efekt je docela dobrý Citovat
acron Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 niki to je normalna vec nespaleny benzin vadšinou to robi pri podradeni alebo ako pišu chalani počas jazdy dole kopcom a pustiš nohu s plynu športovy vyfuk = bežna vec Citovat
Lentilka Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 co bych za to dal aby mi to dělalo taky:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 jak rad o posloucham, kdyz tomu nalozim Citovat
Fakir Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 Původně zaslal: Scratch jak rad o posloucham, kdyz tomu nalozim Ty máš katalyzátor, ne? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.