Hafity Odesláno 12. červen 2010 Odesláno 12. červen 2010 Zrovna tyhle rozvody jdou udělat na ulici v poho. Teda z mého pohledu. Akorát pozor na napnutí. Po nastavení a nasazení dvakrát klikou dokola a překontrolovat napnutí a klidně i postup zopakovat, než si pak drbat lebku.... A co je vlastně s tou stávající pumpou? Citovat
573v0 Odesláno 12. červen 2010 Autor Odesláno 12. červen 2010 No predpokladám že vylámané lopatky ...to tu už niekto riešil...lebo ako hriadeľ pumpy sa normálne otáča akurát to nečerpá vodu...problém je v tom že som ešte rozvody nemenil...čiže budem o tom musieť niečo naštudovať ...treba tam nejaké exotické náradie ktoré sa nenachádza v bežnej dielni? Lebo sused robí motory od VW group a čo som pozeral tak systém rozvodov je tam podobný, čiže by som ho vzal so sebou a niečo by sme tam na mieste vyhútali...len ak sa niekomu chce, môže mi tu načrtnúť postup nech tam potom nečumíme na to jak teľatá... Citovat
Hafity Odesláno 12. červen 2010 Odesláno 12. červen 2010 No jak jsou na tom lopatky jde poznat z druhé strany pumpy po demontáži takového jakoby rozdělovače vody. Je na dvou šroubech, ale pokud je černý z umělé hmoty, tak hrozí jeho destrukce. Pokud je hliníkový, tak bych se ho nebál sundat.... [upravil dne 12/6/2010 Hafity] [upravil dne 12/6/2010 Hafity] Citovat
ozzy56 Odesláno 12. červen 2010 Odesláno 12. červen 2010 no nechcu radit,ale nebude lepší vzít toho suseda s nějakým VW a dotáhnout to dom?? než měnit na ulici pumpu atd.,atd.--dej mu něco na naftu a je to těch 200km zas není žádná hrůza když pojedete v klidu... Citovat
573v0 Odesláno 12. červen 2010 Autor Odesláno 12. červen 2010 No stále zvažujem...keď každá možnosť je naprd, tak ti poviem ..nech sa na to dívam z každej strany vždy je tam niečo s čím by mohol byť problém..jediné čo ma pri tom zatiaľ drží je tá cena Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.