Sektor Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Zdravím. Chci se jen zeptat, jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi spínací skříňkou u nového a starého modelu. Má mmožnost mít za hodně levný peníz z vrakáče ... ale ze starého modelu. Je tam nějaký rozdíl ? Je třeba si dát na něco pozor ? Děkuji Citovat
Maverick Odesláno 7. červen 2010 Odesláno 7. červen 2010 Mám pocit, že mají jinej počet kontaktů. Nový model má na skříňce šest drátů a starej tušim jen čtyři. Citovat
Brojta Odesláno 10. červen 2010 Odesláno 10. červen 2010 Je to tady řešeno někde ve starších příspěvcích, starou do novýho nenarveš, nová má 3 konektory, stará jen 2 Citovat
crazybiker Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 Ja mam v starsom modely spinaciu z 1,9TD 94.. funguje,len zamok na volant mi nejde, este neviem preco lebo som to len dnes zistil(pred tyzdnom som menil... kontakty pasuju a ist to ide.... Citovat
M.a.R.i Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Starou do novýho nandáš, akorát potřebuješ tu nacvakávací čast s drátama s novýho modelu . Ale myslím,že bude problém se zámkem volantu, je víc typů spínaček, jedny mají dlouhej a druhý krátkej váleček Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.