Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Piškot 605 Taxi Edition


P4WLYK

Recommended Posts

kluci... mám možnost mit za přepis Mi16tku... že bych ji vzal aspoň než spravim 605tku.... ale ten borec ji chce hned přepsat... tam je asi přepis 10k, že? rok je to nějakej 88 nebo tak :(... dával sem ji sem na inzerci a měl si ji nějakej borec odvizt (někdo z fora) ale ten chuj řekl že si pro ni přijede a nepřijel... tak nechcete ji někdo? třeba Ty Štěpo, když si takovej \"sběratel\"? :D je normálně pojizdná, akorát vzhledově to už neni buhvi jakej krasavec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bohužel nemám... ale je to taková ta grafitová šedá metaliza, jsou tam novy brzdy, novy kuláky a uloženi, jen je špatná ta lambda a vata z vyfuku no... prej se loupe na kapotě lak a \"žádnej krasavec to už neni\"... vic o ni nevim, bohužel sem ji nikdy neměl možnost vidět, ikdyž je to známyho... ale za přepis si myslim že je to dobry... a pokud máš v rodině někoho ZTP tak ještě lepši, napišeš to nejdřiv na něj a pak na sebe a neplatiš eko poplatek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P4WLYK

kluci, nevite náhodou, jakym nejlepšim zpusobem vyndat motor a nebo minimálně převodovku, pokud nemám k dispozici velkej zvedák? nevite, jestli třeba nejde předek rozebrat tak, že se dostanu přimo k motoru? (oddělar náraznik, masku, světla, chladič atd) tak jako třeba u Passata B5/6? potřebuju vyměnit tu převodovku a bohužel mi padla možnost dilny se zvedákem :(

Nevím,jestli ses do toho už pustil,ale já jsem sundával převodovku z 205 na kanálu,takže by to šlo i z heveru,nevím,jestli je uchycení stejné jako třeba na 405,z té jsem dával tu novou převodovku,ale stačí vytáhnout poloosy,stártér a pak mám tušení že drží tři šrouby dokola a jeden pod baterkou,nezapomeň na táhla,pak se s ní blbě namipuluje. Motor jsem kuchal z 309 tím,že jsem ho odpojil,vytáh poloosy a spustil pod auto,jen jsem měl oddělat držák motoru co je vespod,musel jsem ho půlku uříznout flexou,ale už tam nebyl chladič. Potom jsem zvedl auto na panence a motor vytáhl,jen nevím,jak velký je rozdíl mezi 1,9 a 2,1. Do 205 jsem ho cpal pomocí lešení HAKY,postavíš okolo auta a zvedal jsem to řetězovým hupcukem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza205D

Původně zaslal: P4WLYK

kluci, nevite náhodou, jakym nejlepšim zpusobem vyndat motor a nebo minimálně převodovku, pokud nemám k dispozici velkej zvedák? nevite, jestli třeba nejde předek rozebrat tak, že se dostanu přimo k motoru? (oddělar náraznik, masku, světla, chladič atd) tak jako třeba u Passata B5/6? potřebuju vyměnit tu převodovku a bohužel mi padla možnost dilny se zvedákem :(

Nevím,jestli ses do toho už pustil,ale já jsem sundával převodovku z 205 na kanálu,takže by to šlo i z heveru,nevím,jestli je uchycení stejné jako třeba na 405,z té jsem dával tu novou převodovku,ale stačí vytáhnout poloosy,stártér a pak mám tušení že drží tři šrouby dokola a jeden pod baterkou,nezapomeň na táhla,pak se s ní blbě namipuluje. Motor jsem kuchal z 309 tím,že jsem ho odpojil,vytáh poloosy a spustil pod auto,jen jsem měl oddělat držák motoru co je vespod,musel jsem ho půlku uříznout flexou,ale už tam nebyl chladič. Potom jsem zvedl auto na panence a motor vytáhl,jen nevím,jak velký je rozdíl mezi 1,9 a 2,1. Do 205 jsem ho cpal pomocí lešení HAKY,postavíš okolo auta a zvedal jsem to řetězovým hupcukem

no tam to sice drži taky na pár šroubech, problem je tam ale misto a tuny hadic... a navic převodovka nejde sundat skrz nápravnici... takže asi budu muset sundat nápravnici aj

Štěpo a jinak, no jak chceš no, mě to jen tak napadlo :) já bych si ji vzal, ale bohužel teď nemám ani korunu (to myslim doslova) a je mi ji lito, on ji jinak chce zvrakovat...

[upravil dne 27/6/10 P4WLYK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

taak... dneska sem dovezl novou spojku... lamela a přitlačák sice Starline, ale doufám, že to nebudu muset použit a vrátim to... Ale s ložiskem počitám, že ho vyměnim, tak sem koupil SKF.... a teď nebo o přištim vikendu (ten je jistej) to musim spáchat... achjo mě to tak sere že ještě piškotek nejezdi :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

juchuu takže auto od vikendu jezdi, hnedka v neděli sme tam dali koženy sedačky a provizorně stropnici z červené 605 a zjistil sem že (snad to nebude brany jako reklama) na autofam.cz maj vyprodej volantu MOMO a tak sem koupil jeden decentni čtyřramennej koženej (třiramenej nějakej \"tuningovej\" bych tam nedal, nejsem vrah) a k tomu nábu (pasuje z citroena XM) MOMO a dohromady mě to vyšlo na necelej litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tady je ten volant... já nechtěl nic co by bylo čučavy, když už jinej tak sem chtěl z 406tky, ale tenhle sem sehnal prakticky levnějc než co bych dal za volant z 406 :D a navic se mi v interieru prostě strašně libi a řidi se s nim taky jedna báseň :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se ti zdá, ty auta nestojej přesně vedle sebe, 605 je trochu dál. Jinak když stály vedle sebe na parkovišti, tak tam moc velkej rozdil neni (akorát osma je rozpláclejši)

EDIT: tak rozměry A8 vs 605:

A8:

Délka..........5034 mm

Šířka...........1880 mm

Výška..........1438 mm

605:

Délka..........4765 mm

Šířka...........1800 mm

Výška..........1415 mm

takže největši rozdil je v délce... kterou ale nevim, kde to audi nabralo (asi na kufru), protože když dáš předni sedačky uplně dozadu, je tam mista asi jako ve fáčku a miň. Což Ti u 605 nehrozi (a u řidiče je mista tak cca stejně) takže nevim, kde se ta délka v interieru ztratila....

[upravil dne 6/8/10 P4WLYK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...