Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

ahoj, mam novy problem.. :-( pri vypnutem motoru je vse ok, ale kdyz nastartuju tak vubec nejde zaradit 1,2, trojka a ctyrka jde ztezka a 5 jsem nezkousel. nejvic je mi divny, ze kdyz jsem vyjel za pritelkyni tak vse ok a az po ceste to slo do haje.. pak me jeste napadlo jestli treba nevytekl olej z prevodovky... tak prodim poradte co to muze byt... kujuu :-)

Odesláno

tak dneska rano jsem zkusil nastartovat a uz mi neslo nastartovat vubec nic... tak fakt nikdo nevite co s tim je?? a jeste prikladam fotky, nejaky prevodovky co mi dal typek pri koupi ze je mu na nic tak at si ji klidne vezmu, tak pls jestli nekdo poznate, jestli to tam muzu dat...

Odesláno

nejrozumnější bude k tomu přivézt mechanika (nebo někoho kdo tomu rozumí),aby zjistil kde je chyba...:myslim

podle toho co jsi napsal se nedá určit závada,že motor nestartuje může mít plno příčin:(

[upravil dne 3/6/10 ozzy56]

Odesláno

když tedy motor běží ;),pak to může být spojkou,táhly řazení nebo přímo v převodovce...

když při vypnutém motoru řadit rychlosti jde--je to spojka

Odesláno

jj tak to je supr no.. :D takze ta prevodovka je mi teda zase na hovno.. :D ja mam na pude u pritelkyne rozebranou MK1 totalne celou.. :D a jediny co jsem zatim vyuzil, byly blinkry.. :D kdyz jsem si to vse sepsal a zjistil, kolik by to stalo, kdybych to mel kupovat novy, tak mi vyslo neco pres 30tis.. :D

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

No prostě při sešlápnutí spojky (zabírá uprostřed),

vyřazování a zařazení rychlosti to klepká.

Nevím jak to napsat jinak.

Někdo tvrdí že je to ložisko na spojce,

někdo že to ložiskem není.

Zatím nejsou finance na servis, teď sem to koupil

a na opravy nějak nezbylo.

Mohl by mi někdo říct jestli to měl a co to případně bylo...

nebo názor co by to mohlo být ?

Jo a dělá to při rychlostech 1,2, sem tam při řazení 3ky.

[upravil dne 27/8/10 Syslus]

[upravil dne 27/8/10 Syslus]

Odesláno

pokud ti to dela jenom pri razeni rychlosti, konkretne pri prvnich trech tak by to asi nemelo byt lozisko ve spojce ale asi nejaky synchrony, nebo tak neco.. ja mel v riti to lozisko a stacilo jenom seslapnout spojku a bylo ticho, ale kdyz jsem ji poustel, tak to tak jakoby chrcelo.. a bylo jedno jestli mam N, 1, 2, 3, 4, 5, R.... ale kdyz to nebudes resit, tak se ti stano to co me.. necha te to viset :D

Odesláno

No jde o to že to dělá jenom někdy.

No, nepotěšil jsi mě chlapče ! :D

Musím neco našetřit a zajedu s tím do servisu.

Stejně potřebuju udělat geometrii a odvzdušnit brzdy.

Tak to nechám prolustrovat komplet.

A nechám si pak zdělit ortel co je nejnutnějšího potřeba

a co mě v budoucnu čeká.

Odesláno

Tak sem to začal víc sledovat,

dělá to pouze při sešlapování a vyšlapování spojky,

takže budu doufat, že je to již zmiňované ložisko ve spojce.

Každopádně příští týden mám v plánu to dat prohlídnout komplet do servisu, vyměnit olej

(poněvadš minulý majitel neví kdy byl měněný a štítek zmizel),

prostě prohlídnout a opravit ty nejnutnější věci,

budu aspoň vědět co mě v budoucnu čeká..

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...