Jimmy106 Odesláno 2. červen 2010 Odesláno 2. červen 2010 ahoj, mam novy problem.. :-( pri vypnutem motoru je vse ok, ale kdyz nastartuju tak vubec nejde zaradit 1,2, trojka a ctyrka jde ztezka a 5 jsem nezkousel. nejvic je mi divny, ze kdyz jsem vyjel za pritelkyni tak vse ok a az po ceste to slo do haje.. pak me jeste napadlo jestli treba nevytekl olej z prevodovky... tak prodim poradte co to muze byt... kujuu :-) Citovat
Jimmy106 Odesláno 2. červen 2010 Autor Odesláno 2. červen 2010 no dela to malinko vetsi bordel ale hlavne se to dost klepe uplne me to nadtrasava kdyz v tom sedim... :-D Citovat
Jimmy106 Odesláno 3. červen 2010 Autor Odesláno 3. červen 2010 tak dneska rano jsem zkusil nastartovat a uz mi neslo nastartovat vubec nic... tak fakt nikdo nevite co s tim je?? a jeste prikladam fotky, nejaky prevodovky co mi dal typek pri koupi ze je mu na nic tak at si ji klidne vezmu, tak pls jestli nekdo poznate, jestli to tam muzu dat... Citovat
ozzy56 Odesláno 3. červen 2010 Odesláno 3. červen 2010 nejrozumnější bude k tomu přivézt mechanika (nebo někoho kdo tomu rozumí),aby zjistil kde je chyba... podle toho co jsi napsal se nedá určit závada,že motor nestartuje může mít plno příčin:( [upravil dne 3/6/10 ozzy56] Citovat
Jimmy106 Odesláno 4. červen 2010 Autor Odesláno 4. červen 2010 ozzy, ne ne spatne jsi to pochopil... motor normal startuje, ale kdyz neni nastartovanej tak radit jde a kdyz ho nastartuju tak uz to nejde.. Citovat
Jimmy106 Odesláno 4. červen 2010 Autor Odesláno 4. červen 2010 tak se omlouvam, spatne jsem to napsal.. motor startuje, ale neradi mi to. a teky mi nejdou prilozit ty fotky.. Citovat
ozzy56 Odesláno 4. červen 2010 Odesláno 4. červen 2010 když tedy motor běží ,pak to může být spojkou,táhly řazení nebo přímo v převodovce... když při vypnutém motoru řadit rychlosti jde--je to spojka Citovat
Jimmy106 Odesláno 4. červen 2010 Autor Odesláno 4. červen 2010 jj tak to je supr no.. takze ta prevodovka je mi teda zase na hovno.. ja mam na pude u pritelkyne rozebranou MK1 totalne celou.. a jediny co jsem zatim vyuzil, byly blinkry.. kdyz jsem si to vse sepsal a zjistil, kolik by to stalo, kdybych to mel kupovat novy, tak mi vyslo neco pres 30tis.. Citovat
Syslus Odesláno 27. srpen 2010 Odesláno 27. srpen 2010 No prostě při sešlápnutí spojky (zabírá uprostřed), vyřazování a zařazení rychlosti to klepká. Nevím jak to napsat jinak. Někdo tvrdí že je to ložisko na spojce, někdo že to ložiskem není. Zatím nejsou finance na servis, teď sem to koupil a na opravy nějak nezbylo. Mohl by mi někdo říct jestli to měl a co to případně bylo... nebo názor co by to mohlo být ? Jo a dělá to při rychlostech 1,2, sem tam při řazení 3ky. [upravil dne 27/8/10 Syslus] [upravil dne 27/8/10 Syslus] Citovat
Jimmy106 Odesláno 27. srpen 2010 Autor Odesláno 27. srpen 2010 pokud ti to dela jenom pri razeni rychlosti, konkretne pri prvnich trech tak by to asi nemelo byt lozisko ve spojce ale asi nejaky synchrony, nebo tak neco.. ja mel v riti to lozisko a stacilo jenom seslapnout spojku a bylo ticho, ale kdyz jsem ji poustel, tak to tak jakoby chrcelo.. a bylo jedno jestli mam N, 1, 2, 3, 4, 5, R.... ale kdyz to nebudes resit, tak se ti stano to co me.. necha te to viset Citovat
Syslus Odesláno 28. srpen 2010 Odesláno 28. srpen 2010 No jde o to že to dělá jenom někdy. No, nepotěšil jsi mě chlapče ! Musím neco našetřit a zajedu s tím do servisu. Stejně potřebuju udělat geometrii a odvzdušnit brzdy. Tak to nechám prolustrovat komplet. A nechám si pak zdělit ortel co je nejnutnějšího potřeba a co mě v budoucnu čeká. Citovat
Syslus Odesláno 5. září 2010 Odesláno 5. září 2010 Tak sem to začal víc sledovat, dělá to pouze při sešlapování a vyšlapování spojky, takže budu doufat, že je to již zmiňované ložisko ve spojce. Každopádně příští týden mám v plánu to dat prohlídnout komplet do servisu, vyměnit olej (poněvadš minulý majitel neví kdy byl měněný a štítek zmizel), prostě prohlídnout a opravit ty nejnutnější věci, budu aspoň vědět co mě v budoucnu čeká.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.